Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azok a lányok is nézhetnek ki...

Azok a lányok is nézhetnek ki jól akiken van egy kis felesleg? Kép?

Figyelt kérdés

mindenhol csak a vékony fullos lányokról vannak képek(weheartit stb.),amilyen én soha nem lehetek mert nemolyan az alkatom....linkelnétek be kicsit teltebb,de jó alakú lányokról képeket inspirációnak? :)

előre is köszi



2012. nov. 13. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Alkattól függetlenül bárki lehet vékony... a felesleg azt jelenti hogy az illető lusta, nem figyel az étkezésre, nem mozog eleget. Az sose lesz szép és vonzó.
2012. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2012. nov. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
2012. nov. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

[link]

elso sztem nincs igazad mer ilyen vagyok (jobb oldali)

es sosem lehetek ilyen [link]

kim kardashianrol koszi a kepet az alakja jo lehet celkent :)

a tobbit is koszonom,de szerencsere annyira nem vagyok molett :)

2012. nov. 13. 19:27
 5/13 anonim ***** válasza:
Még hányszor rakod magad ide ki??? :D
2012. nov. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Az általad linkelt képekből az elsőn a jobb oldali lány nagyon szép. Rajta semmi felesleg nincs!!!
2012. nov. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
már voltál kint 1x, és akkor is megmondtuk, nincs rajtad felesleg!
2012. nov. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nem akarlak megbántani, de neked súlyos problémáid vannak, gyorsan pszichológushoz. Nem látod reálisan sem magadat, sem másokat. A jobb oldali lány nagyon is jól néz ki. Viszont, amelyikre írod, hogy te sosem lehetsz olyan, azon te mit látsz szépnek, vagy mit látsz rajta egyáltalán,tök átlag, semmi különleges nincs benne. Észre sem vettem, hogy vékonyabb lenne. Egy szép női test, akkor szép, ha nőies, nem kövér, valamennyire feszes, de nem túl izmos, van melle, formás popsija,szexis, vagyis a nagybetűs NŐ. Egy fiús alkatú nőn mit lehet szeretne, akkor csak annyi, ha egy fiúval bújik ágyba egy másik fiú. Jézusom, lesznek itt még gondok, úgy gondolom, nagyon sokan kezdik elveszíteni a realistás érzéküket, látásukat. Azt mondod Kim Kardashian lehet cél, de ő is formás, nőies, és nem egy kétlábon járó röntgenfelvétel. Akkor mit is akarsz, nőies lenni, vagy anorexiás? Senki sem jobb a másiknál, csak más, mindenki egyedi, és különleges, én pl. sosem gondoltam arra, hogy tőlem bárki is jobb lehet. Több önbizalom, nem ártana.
2013. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja és miért gondolja mindenki, hogy csak a nagyon vékony lányok lehetnek jó nők, ezt csak az agymosottak gondolják szerintem. Egy nő legyen már NŐ, és ne egy jelentéktelen bőregér.
2013. jan. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, te egy agymosott hülye liba lehetsz. Az a csaj, akit belinkeltél mivel jobb mint te? Rajtad sincs felesleg, ráadásul az a nő egy oszlop, semmi formája nincs. Kim Kardashian meg kövérebb, mint te, akkor hogy lehet neked cél, csak azért, mert ismert, ebből is látszik, hogy mennyire agymosott vagy. Vagy nem te vagy azon a képen, és jóval kövérebb vagy, vagy tényleg beteg vagy agyilag.
2013. jún. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!