Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Azok a lányok is nézhetnek ki...

Azok a lányok is nézhetnek ki jól akiken van egy kis felesleg? Kép?

Figyelt kérdés

mindenhol csak a vékony fullos lányokról vannak képek(weheartit stb.),amilyen én soha nem lehetek mert nemolyan az alkatom....linkelnétek be kicsit teltebb,de jó alakú lányokról képeket inspirációnak? :)

előre is köszi



2012. nov. 13. 18:26
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

nemtudom milyen alapon hulye libazol le...

nem veszekedni akarok de a belinkelt kepen a lány kb 50 kg en meg 62 vagyok es lehet hogy nincs jo szemed az ilyenekhez de nagy a kulonbseg

2013. jún. 16. 18:08
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért hülye libáztalak le, mert tényleg az vagy, látszik a hozzáállásodból, és a felfogásodból. De ez nem probléma akkor, ha még nagyon fiatal vagy, a gond akkor van, ha már érettebb vagy, és még mindig egy 14 évesnek a szintjén vagy. Nem az én látásommal van baj, hanem a tiéddel. Miből gondolod, hogy egy 50 kg bőregér nő csinosabb, és kívánatosabb lehet, a 62 kg-dal te formásabb vagy, legalábbis a kép szerint. Egyébként meg ne a kilókkal foglalkozzál, akárhány kiló egy nő, (persze nem 120kg-ra gondolok) lehet csinos, formás, feszes. Elég undorító, amikor egy nőre rávan száradva a bőr, egy élő röntgenfelvétel. Szóval látszik, hogy nem látsz reálisan, és ebből is látszik mennyire gyerek vagy még.Kimossák az agyatokat, hogy minél vékonyabbnak kell lenni, aztán ha meglátnád a valóságban azokat a nőket, nagyot néznél.És ezért van annyi anorexiás lány, nő is. Van olyan férfi, akinek az anorexiásak jönnek be, de azok valószínű pedofilok is, és vannak akiknek az igazi húsvér, szexi, formás nők jönnek be. Kár csontvázat csinálni magadból, mert nem ettől függ, hogy kellesz-e a férfiaknak, először szerintem a fejedben tegyél rendet. Ha meg annyira zavar a 62 kg, tegyél érte, ne egyél annyit, pláne ne édességet, és sportolj!
2013. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ja egyébként tényleg óriási a két kép között a különbség,az a nő egy formátlan oszlop, te meg egy formás csaj vagy!
2013. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!