Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Nők! Örülnétek Poppy...

Lányok! Nők! Örülnétek Poppy köntösnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

Tudom, h nem jó kategória, de olyan nők válaszára vagyok kíváncsi, akik nőcisek:)

Általában ezen az oldalon az ilyen nők száma a többi kategóriában erősen közelít a nullához, szal ezért írtam ide!

Előre is köszönöm a válaszokat!

Jah és be is linkelhetitek, h ti melyiknek örülnétek!

Öö meg szerintetek a full fehér bőrű, kék szemű, mahagóni színű hajú barátnőmnek melyik állna jól?



2012. dec. 2. 17:02
 1/3 Luca Soen válasza:
Persze ! szerintem nincs olyan nő/lány akinek ne tetszene. :D
2012. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

én örülnék :)


a barátnődnek fehéret vegyél kalocsai hímzésű gallérral, ha véletlenül szakítanátok karácsony előtt, nekem odaadhatod nyugodtan, nehogy kárba vesszen :D

2012. dec. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hú, én is kaphatok? :)

Valami rózsaszínes árnyalatnak örülnék egyébként. És szerintem a barátnődnek is jó lenne valami hasonló.

2012. dec. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!