Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti nem szégyellnétek...

Szülők, ti nem szégyellnétek az iskola/tanárok előtt, ha a 15-18 éves lányotok terhesen járna iskolába?

Figyelt kérdés
2012. dec. 8. 13:55
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 A kérdező kommentje:
Én még fiatal vagyok de már kijártam a középiskolát. Az én iskolámban elég gyakori volt ez hogy nagy hassal jártak be.(nem romák között) Vajon ez nem szégyen egy szülőnek?
2012. dec. 8. 13:56
 2/64 anonim ***** válasza:
67%
Hát magamból kiindulva, nekem elég nagy szégyen lenne, ha a tini lányom terhes lenne, mert az azt mutatná, felelőtlenül neveltem és nem tanítottam meg a védekezésre sem.
2012. dec. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
50%
Egy kicsit szégyennek tartom,de nem ítélkeznék,mert mindennek megvan az oka.
2012. dec. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 Jégtánc ***** válasza:
76%
Az lenne szégyen ha szégyellnék a szülők.Elég baj lenne egy tini lánynak ha terhes lesz fiatalon.Én mint szülő nem szégyellném.Sajnálnám hogy így alakult,de tuti nem szégyellném.Mellette állnék,segíteném inkább.
2012. dec. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
94%
Ha a 15 éves lányom terhes lenne nem az lenne a legnagyobb bajom, hogy a tanár mit szól hozzá.
2012. dec. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
71%
Ha az én lányom lenne ilyen helyzetben, egyáltalán nem szégyellném magam. Aki nemi életet él, annak még a leggondosabb védekezés mellett is becsúszhat a baba, és értékelném, ha vállalni szeretné a felelősséget érte, ebbe az is beletartozik, hogy leteszi az érettségit és szakmát szerez. Ennek feltétele, hogy iskolába jár. Inkább akkor szégyellném magam, ha abba akarná hagyni az iskolát! Anno nekem is volt terhes évfolyamtársam, mindent megtettünk, hogy segítsük, amikor már otthon volt a picivel az elején, akkor küldtük neki a tananyagot, hogy ne maradjon le. Szerintem ez a normális!
2012. dec. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
42%
szerintem meg nem kéne ilyen korán elkezdeni szexelni,13 évesen stb
2012. dec. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
74%
Az se mindegy azért, hogy 15 vagy 18 éves... De ez nem szégyen kérdése szerintem...
2012. dec. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
48%

". Aki nemi életet él, annak még a leggondosabb védekezés mellett is becsúszhat a baba"


Igen, ezt általában azok hangoztatják, akik lyukas gumi után nem mennek el sürgősségiért, meg mensi alatt szexelnek gumi nélkül, mert olyankor "úgyse lehet" (de igen), meg megszakítással védekezek, mert az milyen hatásos, meg akik "rendesen szedik a tablettát" csak mellé néha elfelejtik meg még antibiotikumot is szednek...


Nem tudom, itt a nagy átlag hány olyat ismer, aki "véletlen" esett teherbe normális védekezés mellett, én ilyenről a környezetemben sosem hallottam - és a többség tudja is, hogy rohadt ritka, általában inkább az a helyzet, hogy NEM védekeznek megfelelően.


Igen, én szégyellném a lányomat, mert az azt is mutatná, hogy egy felelőtlen, gondolkozásképtelen utódot neveltem fel.

2012. dec. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
62%
Nem érdekel mennyire pontoznak le, de igen, majd leszakadna a pofám, hogy képtelen voltam egy olyan gyereket nevelni, aki nem tud gondolkozni.
2012. dec. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!