Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért válik fel a műköröm, ha...

Miért válik fel a műköröm, ha körömágy hosszabbító zselét használok?

Figyelt kérdés
Tökéletesen előkészítem a körmöt, a bőrhöz sem ér az anyag, jó minőségű termékeket használok és egy az egyben felválik a körömről az anyag. Körömágy hosszabbító nélküli körmök amiket készítek hetekig fent maradnak, de azzal nem. Mi lehet az oka?

2012. dec. 13. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
a kàh alà teszel alapréteget?
2012. dec. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen teszek
2012. dec. 13. 11:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de valszeg az alapot rontod el.
2012. dec. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pedig annyira alaposan előkészítettem a körmöt és az alapréteget is úgy vittem fel, hogy alaposan "belemasszíroztam" úgymond hogy rendesen megtapadjon és így is felvált. Ráadásul a fehér vég is felvált az alapról...
2012. dec. 13. 15:26
 5/7 anonim ***** válasza:

akkor még a lámpáddal is gond lehet, nem köt meg benne rendesen.

milyen alapot használsz?

2012. dec. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A lámpára már én is gyanakodtam, bár nem olyan régi, még nem volt sokat használva. Pearl terméket használok az alap és fedőréteghez, valamit a francia véghez. Egyedül a körömágy hosszabbító zselé Master Nails. De azok a körmök amik nem körömágy hosszabbítóval készülnek, tökéletesen bírják hetekig...
2012. dec. 13. 15:46
 7/7 gabriell88 ***** válasza:
lehet anyag hiba is, próbáltad már ugyanolyan márkával a körömágy hosszabbítást?
2013. febr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!