Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok és modell...

13 éves vagyok és modell szeretnék lenni. Hogy kezdjek neki? :-) több kérdés lent

Figyelt kérdés

Előszöris magamról: Hosszú, világosbarna/szőkésbarna hajam van.A szemem egyedien zöld, legalábbis még nem találkoztam mégegy ilyen szemű emberrel.Az arcom nem pattanásos, csak az orromnál van 1-2 zsírmirigy. Amilyen sovány vagyok(36kg), olyan alacsony is(152cm).Így nincs esélyem modellkedni?

A fogaim szépen állnak, csak egy kis hiba van: az első kettő fogam között van egy 2-3 mm-es hézag. Ez probléma? Mert pl. a maybelline reklámban is a lánynak ilyen foga volt.:) Szóval így lehetnék modell? Hogy kezdjek neki? (anyukám persze beleegyezik) Köszönöm, ha válaszol(sz) :))))


2012. dec. 14. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Nagyon alacsony vagy a modellkedéshez, legalább 170cm-nek kéne lenned.
2012. dec. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy még az igazi divatszakmához, még egy felnőtt nőt is megvisel az a nyomás, ami ott van. Másrészt meg kicsi vagy sajna. 152 cm nagyon alacsony a modellkedéshez.
2012. dec. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
ahj:(
2012. dec. 14. 17:38
 4/10 anonim ***** válasza:
Kétlem hogy sokat fogsz még nőni, sok lány már 13-14 évesen eléri a végleges magasságát, de ha teszem azt nősz még 10-15 centit még az is kevés, szóval én nem fogadnék rád még kis összegben sem.
2012. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Még túl fiatal vagy és bizony alacsony is minimum 170 cm-nek kell lenned az alatt nem nagyon fognak veled foglalkozni. Az hogy még nem pattanásos az arcod várd csak ki 14-16 éves kort. Súly alapján nagyon vékony lehetsz az sem jó és még nagyon fiatal vagy szerintem várj még 1-2 évet azalatt nőhetsz még.
2012. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Magasságod miatt sajnos még nem lehetne. De lehet jobb is most még. Talán később, ha nősz még.

Tényleg nagyon nehéz szakma, lelkileg is lehet tönkretenne.:S Nagy ott az elvárás mindenfelől.

2012. dec. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Alap egy modellnek a 173 cm. Ne akarj szerintem modell lenni, a legrosszabb munka... nehéz, kihasználnak, főleg hogy gyerek vagy. És nem annyiból áll hogy szépen billegeted magad... A modellkedés csak kívülállóknak tűnik jó bulinak.
2012. dec. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nem csak az elvárások nagyok hanem olyan nyomás alá helyeznek ami alatt még a legkeményebb csajok is megtörnek idővel és meg kell felelned nekik, ha valamit megbeszélsz akkor nem lehet az hogy nem mész el nincs kedved vagy akármi. Valamilyen szinten megbízhatónak kell lenned és sokat el kell tűrnöd. Még nagyon gyerek vagy várj pár évet egyrészt valóban fiatal vagy másrészt nem látod át annyira a helyzetüket nem egyszerű nem csak abból áll hogy oda megy valaki lefotózzák mert jól néz ki és kész mindenhol megjelennek a képek meg egyből híres leszel...
2012. dec. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben,koszonom:)
2012. dec. 14. 17:47
 10/10 anonim ***** válasza:
én modell vagyok, és nagyon alacsony vagy :( de ha szép az arcod, akkor lehetsz arc modell is :) vagy haj modell :)
2013. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!