Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » önbizalom növelés? Hogyan?

önbizalom növelés? Hogyan?

Figyelt kérdés

eddig nem volt nagyon ilyen problémám bár régen se tartottam magam szépnek de most.. nemrég vissza utasított egy srác és azóta nagyon sokat sírok, egyáltalán nem tartom magam szépnek,semmit... már lassan ott tartok hogy buliba se akarok elmenni mert 'ronda ' vagyok... :SSS

hogyan növelhetném kicsit az önbizalmam??? az a baj hogy hiába mondják hogy szép vagyok akkor is ilyennek tartom magam, nemtudom hogyan változtathatnám meg a véleményem.. ötlet???S:S:S


2012. dec. 31. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ebben a fiúk segítettek...nyilván a barátnőjének meg az anyjának az ember nem hisz, de ha egy fiú mondja két csók közt hogy gynyörű vagy az már más....amúgymeg próbálj ki új sminkeket....tanuld meg használni a photoshopot és rájösz hogy a szépség alakítató...
2012. dec. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Változtass. Hajon, sminken, ruhán.Amivel nem vagy elégedett.
2012. dec. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!