Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csinos vagy? Ha nem, akkor...

Csinos vagy? Ha nem, akkor miért nem teszel érte? Várod a sültgalambot?

Figyelt kérdés
Nem értem, hogy sok fiatal lányt, hogy nem érdekel, hogy igénytelen, kövér, stb. Egyszer fiatal az ember, lehetne öltözködni, nőiesnek lenni, de egyesek szarnak rá. Ha van itt ilyen, akkor kérem, válaszoljon, miért ilyen? Mért nem változtat? Vagy neki ez jó?
2009. aug. 25. 23:57
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
49%
kussolj. Nem mindenki lehet szép és vékony. ez van fogadd el
2009. aug. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
92%

Sok ember szerint szép és csinos vagyok (magam szerint is)

igaz, befigyel 2-3 plusz kiló, dehát azt semmi leadni, majd jön újra az egyetem és leidegeskedem magamról...


De sokan nagyon rossz véleménnyel vannak rólam, mert az átlag felfogás szerint a csinos sokszor egyenlő a plázacicával. Én meg goth vagyok (nem a szakadtharisnyás-piercinges style).

A hosszú szoknya ma már sajnos ciki, a fűző és a csipkekesztyű a régies nyaklánccal már "béna és idejétmúlt" vagy csak a hálószobába való, ráadásul ijen öltözködéssel még a ki is lógok a "sorból" amit sokan nem tolerálnak.

Pedig szerintem egy szép szatén/csipke szoknya nőiesebb, mint egy farmernadrág...

Dehát kinek mi, a csinosság részben szubjektív dolog...

22/L

2009. aug. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
89%

például vannak olyan emberek, akiknek olyan problémáik vannak, illetve megviseli öket az élet, ezért kurv.ára nem azzal fognak foglalkozni, hogy csinosak meg divatosak legyenek. például ha neked meghalna valakid, vagy a nagymamádat kéne oránként pelenkáznod, míg a szüleid a gyárban dolgoznak 12 órában minimálbérért, hogy ne kapcsolják ki a fűtést, és megtudják venni a kiló kenyeret a családnak, hogy ne haljatok éhen, akkor lehet hogy neked se azon járna reggelente az agyad, hogy mit vegyél fel, hogy divatos legyél és csinos, hanem hogy leépítések vannak és vajon ma fogják e kirugni a szüleidet a munkahelyéről, és nem lesz mit ennetek, vagy hogy a nagymamád most szart e megint maga alá és mehetsz pelenkázni. például. vagy tudod vannak olyanok akik nemkapnak pénzt, és nézz körül hogy ma nem tud elhelyezkedni és munkát találni valaki egy érettségivel sem,nemhogy még anélkül, de különben sem lehet napi 8 ora tanulás után leckét irni, aztán menni éjszakára dolgozni.

arra viszont esküdni mernék, hogy neked még nagy problémád nem volt az életben, mert fogalmad sincs, milyen mikor valaki tényleg nagy sza.rban van.

2009. aug. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Miért ne lehetne mki csinos/szép? Bárki lehet, csak tenni kellene érte!
2009. aug. 26. 00:19
 5/42 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nem
2009. aug. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

00:12:

Szerintem szépek a goth lányok, bár én nem vagyok az. Én inkább oylan nagyon nőies vagyok. Tetszik ez a stílus, vannak nagyon szép goth lányok és nekem a hosszú szoknya is tetszik, a fűzőt/corset-et pedig egyenesen imádom!

2009. aug. 26. 00:21
 7/42 anonim ***** válasza:
82%
És te honnan veszed,hogy csinos vagy?Lehet a környezeted csak udvariasságból mondja!Dobj fel egy képet magadról és eldöntjük,jogod van e osztani másokat!
2009. aug. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

Én főleg a fiatalokról beszélek, akkor előtt ott az élet, őket enm zavarja hogy 100X többet ki lehetne hozni belőlük? Csak akarat kédése.


Első: Ok, szerinted nem lehet mki szép. De csinos igen, lehet formálni/fogyni/hízni. Ezt bárki tud. És szerintem minden lányból is lehet szép nő. Nem úgy kell ozzáállni, hogy na, én csúnyának születtem, így is fogok meghalni. Mindig lehet változtatni.

2009. aug. 26. 00:24
 9/42 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj, de nagyon beképzelt és elkényeztetett lehetsz, akinek mindene megvan és a legnagyobb problémája az, hogy hogyan legyen csinos. Az, hogy meg valaki mitől csinos azt ne már egy ember mondja meg. Nekem is van olyan ruha amit én szépnek találok a barátaim meg mondjuk pont nem. Amúgy meg nem mindenki teheti meg, hogy a legszebb és legdivatosabb cuccokban járkáljon, mert talán nincs pénzük. Erre még nem gondoltál?? Ezek szerint nem....
2009. aug. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
00:23, nézd... nekem nem kell önigazolás. Nem szánalomból mondja pl. idegen, de nem is rólam van szó. Amúgy én teszek érte. Értsd sport és megfelelő étkezés, nem sanyargatom magam soha, épp az előbb ettem sütit pl... csak ha látom, hogy kell, akkor odafigyelek.
2009. aug. 26. 00:27
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!