Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Eltűnt az önbizalmam, mit...

Eltűnt az önbizalmam, mit csináljak h minden jó legyen?

Figyelt kérdés
Régebben 100%-ba megvoltam elégedve magammal.Sok jó visszajelzést kaptam h milyen helyes, aranyos csaj vagyok, mindenki szóvá tette milyen jó a kisugárzásom.Aztán elkezdtek csúfolni az iskolába szerintem hülyeségekkel , kinevettek, és senki sem állt ki mellettem.Szépen lassan eltünt minden önbizalmam, igy nehezebben barátkozok és beszélgetek idegenekkel , és kevésbé vagyok felszabadult.Nem tudok mit tenni.LÉGYSZIVES SEGITSETEK! 16/L

2013. jan. 3. 21:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
mikkel csúfoltak? a leírásból nem derül ki túl sok:/ barátod/barátnőd nincs, akivel tudnál beszélgetni? kevesebbet netezz, nekem is az tette tönkre majdnem a kapcsolataimat, h neten éltem... de jó lenne, ha bővebben kifejtenéd
2013. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlo helyzetben vagyok en is.:| Mintha en irtam volna. Probald valamivel eluzni az idodet, mert ha unatkozol mint csak azon gondolkodsz hogy mert nevetnek ki,milyen sz.rencsetlen vagy hogy alig vannak\nincsenek barataid(ha folyton csak ezeken ragodsz meg depresszioba is eshetsz.Keress magadnak egy hobbit. Tolts minel tobb idot a barataiddal akik meg megmaradtak.Tanulj meg jatszani egy hangszeren,tuzz ki magadnak kissebb celokat(idovel nagyobbakat) amelyeket megvalosits stb.En ezeket csinalom es mar nem vagyok annyira szomoru es onbizalomhianyos.Ha gondolod irj privit es ott meg beszelgethetunk.

14\L

2013. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

újulj meg :D

kezdj keresni egy új színes vidámabb stílust keresd meg magadban azt az énedet amitől a legboldogabb leszel a legteljesebbnek érzed magad és próbálj abban a stílusban elhelyezkedni az életben :D

jobb kedved lesz akár föl dobja a külsőd belsőd és a környezeted

neked is ezáltal megnő ehhez az önbizalmas és mások is közeledni kezdenek hozzád és te is felengedsz egy ütemben :)

2013. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!