Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik melltartó a legjobb?

Melyik melltartó a legjobb?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. Hiába keresek cikket, nem találok semmit. Nincs még nagy mellem, olyan... koromhoz képest normális. Körübelül mint Kate Hudson-nak [link]


És a szivacsos melltartó jó a mellnek? Vagy csak a sima topp ami tart? Vagy egyáltalán ne is vegyek, fejlődjenek benne az izmok? Vagy attól csak rosszabb lesz?

Aki tud erről valamit, az írjon részletes tájékoztatást! Előre is köszönöm!


2009. aug. 26. 19:04
 1/8 anonim válasza:
11%

Ha nem veszel kicsit hülyének néznek.Sztem kapj magadhoz pár zoknit,szivacsot vagy akármit ami nem feltűnő ös tömd ki a melled kb 1-2 cuccal.Aztán úgy jól nézel ki.

14/F

2009. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel még ne foglalkozz. Hogyha nagyon átlátszik a pólódon, hogy csúcsosodik vagy hogy mondjam, végülis ha átlátszik a melled, akkor kéne talán egy kis toppot felvenned.
2009. aug. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te hülye vagy? Mármint az első válaszoló?! Persze, hisz fiúból van. Nehogy kitömd. Nem hiszem, hogy jót tenne. Majd idővel jöhet a szivacsos, de arra még BŐVEN ráérsz.
2009. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én ilyenkor cicitoppot hordtam, sztem az is megteszi :)
2009. aug. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én olyan kis sport toppokat hordok, tök kényelmesek, főleg hogy táncolok, és ugráláskor anélkül eléggé fáj...

Az a vicc, hogy az osztálytársnőim negyede push-up melltartót hord, és még csak most leszünk 7.-esek. :D


De már arról is hallottam, hogy a push up jó, mert formálja a mellet...

2009. aug. 26. 22:37
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha zavar akkor sportmelltartót vegyél fel.vagy a Tescoba vannak kis "gyerek" melltartók és még olcsók is.
2009. aug. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fölösleges még push-up-os melltartót hordanod, nem tudom, én is push-up-osat hordok, de néha már tényleg elegem van belőle, főleg a meleg nyári napokon. Hanyagold még. 16L
2009. aug. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szerintem 20-25 éves kor alatt nem igényli az ember a push up-ot, hiszen akkor még az embernek normálisan áll a melle :D nem kell hozzá semmi :)

Akkor maradok azoknál, amik vannak. :D Köszönöm a tanácsokat!

2009. aug. 27. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!