Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kis mellűeknek milyen melltart...

Kis mellűeknek milyen melltartó a legjobb?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok, és elég kicsik a melleim, tudom erre azt szokták mondani hogy ne hordjak még melltartót, meg bla bla bla. De annyira szarul érzem magam, mert mindenkinek nagyobb van, és valamilyen jó melltartót valaki tudna? Belinkelne?

És nem szeretem a toppokat mert olyan szar hogy kilátszik a pólóba a formája, meg a mellbimbóm, az olyan gáz :(


2011. márc. 12. 23:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
egyszerü gyenge szivacsos melltartó. igaz hogy tud átrani de ha jól választasz nem lesz baj :) a kicsi mell meg egyáltalán nem rossz hidd el. sokkal szebbek szerintem.
2011. márc. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ahha, köszi a választ.

De olyan ciki hogy kicsi a mellem. Egyik pólóba se nézek ki jól, de azt mondták szép arcom van meg minden.

2011. márc. 13. 09:33
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
push-up melltartó, attól nagyobbnak látszik :D de csak látszik :S
2011. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, kipróbálom majd :D
2011. márc. 13. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!