Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy csúnya nő lehet boldog?

Egy csúnya nő lehet boldog?

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 20:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Még csak 16éves tapasztalat. De nem hiszem. :'( Én is kíváncsian várom, hogy ki mit gondol még... :S Bár relatív, hogy kinek mi a csúnya, de én szép az biztos nem vagyok. :'(
2009. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Persze, hogy lehet boldog, ugyanúgy, mint egy szép lány boldogtalan. A boldogság nem éppen szépségfüggő.
2009. aug. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nincs olyan, hogy csúnya nő, mindenkinek más tetszik, és mindenkiben van valami szép. Ha csúnyának érzi magát, és állandóan erre gondol, akkor viszont nem hiszem, hogy túl boldog lenne. Ha viszont vannak barátai, akik látják benne a szépet, akkor simán :)
2009. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
azert mert mi csunyanak latunk valakit , attol o meg lehet elegedve magaval... es akkor miert ne lenne boldog?:)
2009. aug. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Lehet boldog. Párt ugyan nehezebben talál, főleg ha önbecsülése sincs, mint egy dekoratív csaj, de ez van, el kell fogadni. Fel kell hagyni az önsajnálattal és a rágódással, mert az sehova nem vezet.
2009. aug. 27. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
85%
Így van, relatív a szépség. Van egy-két olyan lópofájú, krumpliorrú gebe ismerősöm hogy az csak na, mégis van pasijuk. Ezzel szemben egy-két szép babaarcú, kedves, mosolygós barátnőmnek évek óta alig akad. Minden relatív, a szépség is.
2009. aug. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
70%

"Persze, hogy lehet boldog, ugyanúgy, mint egy szép lány boldogtalan. A boldogság nem éppen szépségfüggő."


De. Szépség igenis társadalmilag előnyt jelent, így könnyebben lesz boldog.


"Szerintem nincs olyan, hogy csúnya nő, mindenkinek más tetszik, és mindenkiben van valami szép. Ha csúnyának érzi magát, és állandóan erre gondol, akkor viszont nem hiszem, hogy túl boldog lenne. Ha viszont vannak barátai, akik látják benne a szépet, akkor simán :)"


De van csúnya nő, és azok TÉNYLEG csúnyák. Vannak fura arcú nők, akikben meg lehet látni a szépet, és vannak tényleg ronda nők, akiket hiába nézel, hiába tudod hogy kedvesek és aranyosak, attól még ugyanolyan rondák maradnak. Lásd fent a külső fontos, ezért kisebb eséllyel lesz boldog a leány. Az emberek kegyetlenek.

2009. aug. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
10%
Csak neked nem volt hasznos úgy tűnik... De nekem sem a te válaszod.. Pápá
2009. aug. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

A szépség sem jár együtt a boldogsággal. Ha valaki szép, f*shat attól, hogy dagadt lesz, ronda, öregszik, elcsúnyul, aztán oda a szépsége. Ez nem valami bíztató:/

Egy csúnya nő is lehet boldog, ha kiegyensúlyozott, sikeres, sokan szeretik, és elégedett magával a külseje ellenére.

2009. aug. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"Egy csúnya nő is lehet boldog, ha kiegyensúlyozott, sikeres, sokan szeretik, és elégedett magával a külseje ellenére."


Itt a lényeg: LEHET (senki nem mondta, hogy lehetetlen, fentebb esélyekről volt szó, ami meg sok kísérletet feltételez), csak nem annyira valószínű.

2009. aug. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!