Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti szépek vagytok smink nélkül?

Ti szépek vagytok smink nélkül?

Figyelt kérdés
Én nagyon! :D
2013. jan. 4. 16:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Nem

Ha szempillaspirállal vagy szemceruzával festem magam ki dob rajtam valamit ,egy kicsivel szebb leszek tőle.

2013. jan. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hogy nélküle, még sminkkel se. :D
2013. jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Én sem. Úgy nézek ki nélküle, mint egy albínó
2013. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Nem igazán...
2013. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha éppen nincs pattanásom, akkor igen, nagyon!
2013. jan. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

nem leszek szebb, csak más. a szememet ki kell hangsúlyoznom, h látsszon.

a páromnak anélkül is tetszem, de sok más ember nem is ismerne meg, ha nem lenne rajtam smink. :)

2013. jan. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
én sosem használok alapozót meg semmi ilyesmit csak szemceruzát :) 20/L
2013. jan. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én nem tartom magam szépnek smink nélkül. Kell egy kis spirál és szemceruza hogy jól nézzek ki szerintem..


Bár a munkába nem festem magam, mert olyan helyen dolgozom ahol fölösleges, összefogott hajjal, smink nélkül pólóban és melegítőnadrágba dolgozunk nos az összes férfi oda meg vissza van értem :D úgyhogy nemtudom... lehet, hogy smink nélkül is szép vagyok,de szteem nem :D

2013. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
A bőröm elég rossz. A vonásai amúgy szerencsések, a szempilláim sötétek, dúsak, a szemem nagy, az orrom nem nagy, igazából a fejem szerkezete tök szerencsés, viszont bármit csinálok vele, csúnya a bőröm. Az meg nem szép. Szóval nem, nekem kell a smink, hogy eltakarjam, ha extra-ronda arcbőröm van épp :D
2013. jan. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem, nekem csúnya a bőröm, szeplők, pirosság, pattanások, zsíros, mitesszeres. Szóval ez smink nélkül katasztrófa. Sminkkel viszont szép vagyok.
2013. jan. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!