Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetne több önbizalmam?...

Hogy lehetne több önbizalmam? 16/l

Figyelt kérdés
Amikor az osztályommal vagyok nagyon jól érzem magam. Az évfolyamtársaim közt van két lány akik "felsőbbrendűeknek" hiszik magukat, beképzeltk. De minden fiú fut utánuk az évfolyamban, mert szépek és jól néznek ki. Én se vagyok egy csúfság de mellettük mindig elveszettnek érzem magam!Mit tegyek?

2013. jan. 4. 18:03
 1/7 tööörpeeee válasza:

Hát figyelj ilyen lányok mindig lesznek... ezek a "tökéletesek" :) Lehet, hogy minden fiú odavan értük, de a többségük, csak megakarja őket....hm :D

Érezd jól magad, és ne érdekeljen, ugyanolyan ember vagy, mint ők...;)

2013. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

vannak személyiségfejlesztő könyvek

16/F

2013. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ezek a lányok ilyenek maradnak. De nem pontosítottad, hogy miben akarsz több önbizalmat. A fiúknál, vagy esetleg abban, hogy a sarkadra állj ezekkel a lányokkal szemben?

Természetesen a legfontosabb, hogy ne akarj hozzájuk hasonlítani. Az, hogy ők így néznek ki, arra elég, hogy magukhoz láncoljanak valakit, meg jól (bocs a szóért) megdugják őket. Nem tudom, hogyan öltözködsz, esetleg néhány csinos felsőt meg szoknyát vagy farmert beújíthatnál.

Egyébként (személyes tapasztalat, nem kell megfogadni) ameddig tanulsz, nem annyira foglakoztat a fiú-téma, jobban tudsz koncentrálni a tanulásra.

Mindenesetre pontosíthatnád egy kicsit, mi az, amire kéne neked több önbizalom. : )

19/L

2013. jan. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!:)


utolsó válaszoló: igazából azzal van a baj hogy mellettük senkinek érzem magam és ezért lenne szükségem egy kis önbizalomra.nem a fiúknál:)

az öltözködésemmel nincs bajom mert bershka meg ilyen helyeken is szoktam vásárolni tehát nem gondolom hogy mondjuk ódivatú vagy ilyesmi lennék.:)

2013. jan. 4. 18:46
 5/7 anonim ***** válasza:
Őszintén, az ilyeneket le kell szarni. Ha nincs okod, hogy kapcsolatba kerülj velük, akkor minek törődni velük? Ezek a lányok az a típus, akit jó mutogatni a többiek előtt meg hetente 3-szor megdugni, de normális kapcsolatra nem képesek. Egyébként, ha azért 'szépek', mert agyon vakolják magukat, hamarabb meg is ráncosodnak. Ez meg csak neked jó, mert 20-30 év múlva te még mindig szép leszel, ők meg vagonszámra veszik a ránctalanító krémeket. ;)
2013. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az 'utolsó válaszoló' voltam most meg az azelőtti is. : )
2013. jan. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2013. jan. 4. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!