Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG?! Most próbáltam ki...

SEGÍTSÉG?! Most próbáltam ki a gyantát életemben először, és hát maradt elég sok gyanta a lábamon, amit próbáltam eltávolítani, de nem tudtam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

próbáltam : (szivaccsal együtt) : borotvahab,tusfürdő,masszázsolaj,körömlakk lemosó,tul.képpen minden szarral,amit itthon találtam,de nem jön le sehogy és már nagyon piros a lábam és fáj.


VALAKI TUD MONDANI VALAMIT,AMIVEL MA LETUDOM SZEDNI ?

KÖNYÖRGÖM ÍRJATOK !!!!

(otthoni dolog kéne,ami kb minden házban van )


2009. aug. 27. 21:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
babaolaj,vagy ha nincs sima olaj
2009. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Én olajjal szoktam leszedni ami rajt marad...Próbáld ki sztem neked is beválik:)
2009. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem szoktam ilyen marhaságokat csinálni.De a gyantát tudtommal melegen kell a lábadra rakni.Ha így van,akkor próbáld meg hajszárítóval felmelegíteni,és melegen letörölni valamilyen olajos ruhával.
2009. aug. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
próbáltam olivaolajjal (az van itthon) babaolaj nincs :/
2009. aug. 27. 21:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
olivaolaj,elég sokáig megmarad az illata(szaga)de hatásos!!!
2009. aug. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én testáplót kentem rá mindig, olajosat, vagy tényleg olajat, az jó.szerintem az a baj, hogy azonnal le akarod törölni.

Ezt csináld:bekened, és rajta hagyod, nem kell letörölni, az olíva olaj is jó, attól semmi bajod nem lesz, ápolja a bőrödet, és felveszel egy hosszú gatyót, reggel meg lejön, mert felpuhul.Nem fog azonnal lejönni, ha nem akarod egész éjszaka magadon hagyni, akkor meg várj egy fél órát.Biztos, hogy lejön, csak ne kapkodj!

:) 22l

2009. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Babatörlőkendővel is le lehet szedni, ha van otthon.
2009. aug. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a mosogatószer hozta le, lehet nem éppen arravaló, de nagyon könnyen leszedte. Nekem az olaj nem volt jó.
2009. aug. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!