Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy h ez...

Csak én gondolom úgy h ez normális?

Figyelt kérdés

sokszor olvasom, leginkább itt, hogy lehord mindenki mindenkit azért mert pl szűk szárú nadrágot vesz fel egy combosabb lány. én is kerekebb vagyok az átlagnál, de simán felveszek feszülős, magas derekú szoknyát, betűrve egy fölsővel ha bulizni megyek (többször is megjegyezték h milyen csinos vagyok :)) ), szűk farmert hordok legtöbbször mert nem szeretem az egyenes vagy trapéz szárú farmert, nekem nem tetszenek.. szerintem a kerekebb lányok is nyugodtan felvehetnek olyan ruhákat amiket általában csak a vékonyaknak javasolnak. rajtuk is jól áll..

vagy egy másik példa szerintem erre a peplum ruha.

[link]

annak ellenére h nem kis darab a nő, szerintem nagyon jól áll rajta! és úgy gondolom hogy amíg nincs ki egy lány feneke, nincs ki a bugyija a nadrágból, vagy a hasa, addig bármi jól állhat neki.

csak szerintem van ez így vagy nagyon hülye vagyok? :D már bosszant h mindenhol lehurrogják az emberek..



2013. jan. 12. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én se vagyok olyan vékony és veszek fel például skinny farmert, leggingst mondjuk nem, mert az már nem tetszik magamon. Lehet nagyobb darabként is igényesen felöltözni, speciel a fent mutatott képen őszintén nem értem, hogy aki ekkora miért vesz fel ilyen rövid szoknyát... Szerintem nem épp a legjobb mintapéldát linkelted, a fodor a derekánál csak jobban kiemeli a nő hasát.
2013. jan. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

én cicanadrágot is felveszek simán :'D csak hosszabb pulcsival vagy pólóval, ami legalább a fenekem aljáig ér.

okéé tényleg nem a legjobb példa (direkt valami extrémebbet hoztam fel), de szerintem egy feketében máshogy mutatna az a ruha rajta :D

2013. jan. 13. 00:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Igazad van. Most vékony vagyok, már-már sovány, de voltam kövér is, 40 kg-t fogytam. Akkor is felvettem majdnem bármit, még leggingset is, persze hosszú felsővel. Talán csak a rakott szoknyát és a pánt nélküli felsőket hanyagoltam. Valamint a nagyon minit, minimum combközépig érő szoknyákat és nadrágokat hordtam, rövidebben már hülyén éreztem magam.
2013. jan. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk én nem voltam olyan folyósan kövér vagy hurkás, mindig is masszív voltam, egyben volt a testem, kemény húsú vagyok. Nem rengett semmim séta közben. Ha nem így lett volna, lehet, máshogy gondoltam volna :D Szerintem a képen lévő lány is olyasmi "szerkezetű" lehet, mint én voltam.
2013. jan. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Angela...Angiie válasza:
én nagyon vékony vagyok, de sztem nyugodtan vegyél fel cicanacit meg szűk farmert amíg jól érzed magad benne :)
2013. jan. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

én se voltam sose az a szétfolyós.. bár sztem én kisebb darab vagyok mint a képen látható csaj, de ahogy mondtad, én is ilyen masszív vagyok :D

cicanacit meg szűk farmert én bátran hordok :D meg minden olyat amit a vékonyabb lányoknak szoktak mondani.. egyszer sem hallottam még vissza, vagy a barátaimtól h figyelj, ezt azért nem kéne.. (direkt megkérem őket h szóljanak ha már gázos vagyok :D) mindezt persze stílusosan :)

2013. jan. 14. 18:35
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem van egy bizonyos határ, a képen a csajon nagyon előnytelen pl. az a ruha.
2013. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A képen olyan a csaj, mint aki terhes
2013. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Jesszus !!!!AZT A LÁNY VISSZA KÉNE DOBNI A TENGERBE !!! A bálnáknak ott a helyük !!!!!! Úgy öltözz ahogy az alakod engedi. Ha szeretnél szűk cuccokat hordani (ízlésesen) foggy le !!!! XOXo
2013. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :)

tetszik ez a kifinomult stílus ;) :D

2013. júl. 13. 00:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!