Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak én gondolom úgy h ez...

Csak én gondolom úgy h ez normális?

Figyelt kérdés

sokszor olvasom, leginkább itt, hogy lehord mindenki mindenkit azért mert pl szűk szárú nadrágot vesz fel egy combosabb lány. én is kerekebb vagyok az átlagnál, de simán felveszek feszülős, magas derekú szoknyát, betűrve egy fölsővel ha bulizni megyek (többször is megjegyezték h milyen csinos vagyok :)) ), szűk farmert hordok legtöbbször mert nem szeretem az egyenes vagy trapéz szárú farmert, nekem nem tetszenek.. szerintem a kerekebb lányok is nyugodtan felvehetnek olyan ruhákat amiket általában csak a vékonyaknak javasolnak. rajtuk is jól áll..

vagy egy másik példa szerintem erre a peplum ruha.

[link]

annak ellenére h nem kis darab a nő, szerintem nagyon jól áll rajta! és úgy gondolom hogy amíg nincs ki egy lány feneke, nincs ki a bugyija a nadrágból, vagy a hasa, addig bármi jól állhat neki.

csak szerintem van ez így vagy nagyon hülye vagyok? :D már bosszant h mindenhol lehurrogják az emberek..



2013. jan. 12. 23:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy dundibb nő is vehet fel szűk ruhákat, ha arányosan telt és nem folyik szét. Nyilván vannak fazonok, meg minták amiket kerülni kell, de mondjuk egy sötét (vagy legalább is egyszínű) csőnadrág valami csinos felsővel nagyon ízlésesen tud mutatni egy telt alakon is. Pl véleményem szerint a képen látható hölgy nagyon csinos: [link]
2013. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!