Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek van szebb lány...

Szerintetek van szebb lány Magyarországon Palvin Barbaránál?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs..
2013. jan. 13. 19:48
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
83%
Van... Az egész szépség dolog annyira relatív amúgy.
2013. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
51%

Azt nem merném kimondani, hogy a legszebb, de tény hogy ott van a top 10-ben.

Arról pedig nem tehet, hogy néha ribancosra kenik a sminkesek. Ettől függetlenül szép vonásai vannak.

2013. jan. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem is nagyon szép, de biztos van nála szebb is. Például az, aki smink nélkül is tud hasonlóan jól kinézni, ő picit átlagosabb kinézetű, ha nincsen rajta smink, de akkor is aranyos természetesen. Neki szép, jól alakítható vonásai vannak, viszont akinek van egy karakteres, smink nélkül is bájos arca, az még jobb számomra.
2013. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
80%

Van.

Kimész az utcára, simán szembejön 3-4 minimum.

A modellek nem klasszikusan szépek, hanem inkább feltűnőek.

Barbi nem szép (nem félreérteni, nem azt mondtam, hogy csúnya), hanem jó alapanyag, feltűnő jelenség.

Ezért van ott, ahol.

2013. jan. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
76%
szerintem axente vanessa szebb, modellek közt. barbi szegényem átlagos, főleg ha a szakmabelieket nézzük. rengeteg lányt látok hasonló arcvonással.
2013. jan. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
42%
Az meg ki a f*szom?
2013. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Van. Kisminkelve tényleg szép,de anélkül közelebb van az átlagoshoz. Ráadásul rengeteg olyan szép lány van,akik nem reflektorfényben élnek,vagyis a szűk környezetén kívül nem ismeri senki.
2013. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
71%
Miért ne lenne? Én kapásból ismerek jó pár olyan lányt, akik bár nem ismertek, de gyönyörű szép arcuk van. Mivel őt nyomják mindenhol, ezért nyilván a többi ezer szép lányt nem látod, bár azért az utcán is szembejönnek nem kevesen.
2013. jan. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
83%
Mióta megtudtam róla egy-két dolgot nem gondolom magyarország legszebb lányának. persze szép,de tény hogy ha mész az utcán látsz nála szebb lányokat :)
2013. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
48%

Őőőő Axente Vanessa szép? A szépség tényleg relatív:DDDDDDDDDD

[link]

2013. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!