Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek van szebb lány...

Szerintetek van szebb lány Magyarországon Palvin Barbaránál?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs..
2013. jan. 13. 19:48
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

gyerekek, a szépség relatív! és nekem qrvára tetszik :D


nekem ami nem tetszik benne - az a hangja, beszédstílusa

2013. jan. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
45%

És íme, a mai Cosmo megint Barbi "meseszép" külsejével nyit. [link]


Ez tényleg csodás. De várjunk..ha ő a legszebb a világon, akkor Jessica Alba vagy Eva Longoria?:)

[link]


[link]

2013. jan. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
Szerintem nyilván vannak, utcán, boltban, csak ők ugye nem ismertek. Palvin Barbi viszont tökéletes modell, ilyen elég kevés van az országban. És nagyon szép is, ez tény, de azért amíg valaki nem látott minden egyes magyar lányt, addig nem lehet ezt kijelenteni. Hírességek közül tényleg ő a legszebb.
2013. jan. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
100%
Van hát, és nem is kell 500 tonna sminket magára kennie hozzá.
2013. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
82%

Hírességek közül tényleg ő a legszebb? Nézzük csak a színésznőket. Dobó Kata, Gubás Gabi, Gryllus Dorka bár már szinte az anyukái lehetnének, de mégis simán lepipálják a kislányt.

Weisz Fanni egyidős vele, ezerszer szebb és bájosabb, még sincs ennyire eltelve magától és nem is ilyen unszimpatikus az embereknek:)

2013. jan. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
80%
Valóban Weisz Fanni egy sokkal bájosabb jelenség, egyszerűen ennivaló, és sok hasznos dolgot csinál, például ha jó tudom a Baptista Szeretetszolgálat tagja, és sok szép, nemes tett fűződik a nevéhez.
2013. jan. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
2013. jan. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

ez az utolsó cikk funny...nem lett szebb?XD vagy 3 számmal nagyobb mellet csináltak neki, meg az összes kampánykép agyon van retusálva..az más tészta hogy a vs show-n meg sem közelítette azt ami a képeken látszik :D


a másik funny hogy mindenki le lett pontozva aki rosszat mert mondani erről a buta libáról :D

2013. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Jaj kit érdekel a pontozás, a 14 éves leszbik nyomatják, mert értelmes ember nem mond olyat, hogy P. B. a legszebb lány Magyarországon:D
2013. jan. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

asszem találtam egy csajt, aki jobban tetszik, mint barbi...

képet privátban

2013. jan. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!