Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek van szebb lány...

Szerintetek van szebb lány Magyarországon Palvin Barbaránál?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs..
2013. jan. 13. 19:48
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk Barbi se szebb. [link]
2013. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

nekem ő jobban tetszik mint Barbi.

http://www.youtube.com/watch?v=kqPmANwAsCM

2013. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
54%
vicces, eddig amiket linkeltek, meg sem közelítették barbit :D
2013. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
70%
vicces, mert 11-es pont Barbi:) bár az igaz, hogy egy valóban szép lányt ő sem tud megközelíteni:)
2013. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
83%
mint mondtál, a szépség relatív. mellesleg nálam Barbi minden egyes interjújával veszít az értékéből mert akkora paraszt hogy kilóg a kapanyél a szájából.
2013. jan. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
65%

Szép? Smink nélkül egy erős átlagos.

[link]


[link]

2013. jan. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
79%
Barbi egy átlagos kinézetű lány. A modellek nem szépek, hanem, vslaki már említette, jó alapanyagok. Attól lesz valaki jó modell, hogy akármiylenre tudják sminkelni, jól áll neki. Ehhez meg nem szépség kell. Barbi nem csúnya, de átlagos vonású csaj, aki buta, mint a föld - láttam már vele pár interjút. Kifejezetten ronda a lába és borzasztóan jár magassarkúban. A VS színpadon egyáltalán nem volt helye, Barbi helyében pofám nem lett volna egy Adriana Limával sétálni a kifutón. De ez az én véleményem. Barbi a genetikának köszönheti a sikerét, meg a jól megszervezett bieberes hírverésnek, nem a rengeteg munkájának. Az alakján látszik, hogy nem erős, nem izmos, éppen ezért röhelyesen nézett ki a VS modellek mellett.
2013. jan. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem igen, van nála szebb lány, nem is kevés. Én nem tartom csúnyának, félreértés ne essék, de az a nyáladzás, ami néhány fórumon folyik, az túl megy minden határon, egyszerűen túlzás. Szomorú, hogy ő nagyon felkapott most, miközben több olyan modell/színésznő, vagy sok szép lány van, akik emiatt háttérben maradnak. Nem tudom, mi miatt kapta fel ennyire a média, biztos a bieberes dolog is lehet a háttérben, de biztos vagyok benne, hogy Barbival sem stimmel valami. Sem vele, sem a karrierjével. Mint írták már, buta. És ez igaz, én is láttam vele interjút. Tehát csak az előttem lévő válaszolóhoz tudok csatlakozni-
2013. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
69%

Én pl. azt utálom, hogy a Cosmopolitan fb-os oldala csak róla közöl híreket naponta. Kit érdekel? Szeretnék olvasni divat tippeket, esetleg recepteket, nem mindig azt, hogy Palvin Barbi épp milyen bugyit vett fel az XY díjkiosztóra. Egyáltalán mit keresett Cannes-ban? Filmet rendezett, vagy szerepelt valamiben? Vagy a Golden Globe-on? Úgy kezelik, mintha minimum Oscar díjas színésznő, vagy Pulitzer díjas író lenne. Régebben kedveltem, de pont emiatt kezdem megutálni, meg a sok önbizalomhiányos kislány fanatizmusától, akik nyáladzanak érte.

Ott van pl. Konkoly Ági, a világ legszebb 10 lánya közé került be múltkor a Miss Universe-en, őt mégsem istenítették ennyire, pedig minimum annyi munkája volt a dologban.

2013. jan. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
54%
F!ngom nincs, hogy ki ez, biztos valami műanyagfejű celeb. Vagyis a válasz: igen, a magyar lányok jelentős része szebb.
2013. jan. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!