Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen szolgáltatásokra...

Milyen szolgáltatásokra vágynátok egy szépségszalonba?

Figyelt kérdés
Itt gondolok arra, hogy ha megválaszthatnátok milyen szolgáltatások legyenek egy szépségszalonba akkor mi lenne az? előre is köszi a választ L/25

2013. jan. 13. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Minden legyen egy helyen és jó (mestervizsgával és több év tapasztalattal rendelkező) szakemberek dolgozzanak ott.

Pl legyen szoli, fodrász, manikűr-pedikűr, kozmetika, korszerű felszereléssel gépekkel

2013. jan. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerinted több anyukát vonzana oda, ha a gyermekeinek lenne ott egy ingyenes játék sarok? hangos az nem lenne mert üvegfal lenne ott, de azért rálátnánk. meg ingyen kávé?
2013. jan. 14. 09:22
 3/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb vendég nem szeret gyerekestül jönni. Épp az a lényeg nekik hogy itt ne kellejn a gyerekekkel foglalkozni ellazuljon, pihenjen. Hozzánk néha hoznak gyerket nincs is vele gond, pedig nincs játszó sarok, mi mindig mondjuk nyugodtan lehet hozni de szinte minden anyuka mondja hogy köszöni de ö épp azért jön ide hogy otthonról kicsit elszabaduljon a gyerek mellől. (9 éve vagyok kozmetikus)
2013. jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont jólenne a játszósarok, mert sok anyuka van úgy, hogy pl. apuka nem tud (hosszú munkaidő)/ nem akar a gyerekre vigyázni, így neki csak hétvégén lenne ideje magával törődnie, azt meg lehet nem szépségszalonban akarja elvesztegetni.


Ha van játszósarok, akkor sokan szerintem bátran elhoznák a gyereket is, és a felügyelet is meg van oldva.

2013. jan. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!