Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy modellnek muszáj, hogy...

Egy modellnek muszáj, hogy dúsabb legyen a szája? Mit néznek elősszőr egy leendő modellen?

Figyelt kérdés
A mell mèretet is nèzik?

2013. jan. 16. 16:25
1 2
 11/18 QueenRavenna ***** válasza:
15%
Dobj már ide egy képet, hogy lássuk nem vagy te is egy bányarém, aki gyönyörűnek képzeli magát! :D :D Csak nevetni tudok rajtad!
2013. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nevess csak az egèszsègnek jót tesz.! De majd meglátjuk ki nevet a vėgèn.
2013. jan. 17. 18:28
 13/18 QueenRavenna ***** válasza:
Ok xD
2013. jan. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Jó akkor mond meg, 173 cm felett vagy? Derekad 60 cm alatt van? Csípőd 90 cm alatt? Melled is minél kisebb annál jobb a modell szakmában, de ha ilyen nagyképű es beképzelt vagy, egyik jó fotós se szeretne majd veled dolgozni mivel a modelleknél a kisugárzás a kinézeten kívül a legfontosabb.
2013. jan. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
89%
De szeretem ezt a tipikus magyar irigy mentalitást! Hihetetlen, hogy úgyse leszel modell. Szerintem nektek kellene inkább felnőnötök. Nekem is azt mondták annak idején, hogy éppen majd te, csak én más területen vagyok sikeres. Végül valahogy éppen én lettem. ;) Kérdező, a lényeg az, hogy érdekes legyél. Érdekes arcvonások, valami egyedi legyen rajtad.
2013. jan. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 QueenRavenna ***** válasza:
57%

Már megbocsáss, mire is kellene féltékenynek lennem?

Amúgy meg minden 2-3. 10-16 közötti tini liba modell akar lenni. Szerinted mindegyik az is lesz? A nagy büdös francokat! Minden 10.000. tiniből 4-5 lesz modell, ha lesz.. 90%-uknak halvány sejtelme nincs eme szakma nehézségeiről, mert mindegyiknek a szép ruhák meg a sok pénz lebeg a szeme előtt. Ja, meg 1-2 nyelv tudása szinte kötelező.. Meg sorolhatnám estig.

2013. jan. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
73%
"Egy modellnek muszáj, hogy dúsabb legyen a szája?" - Inkább az agyad legyen dúsabb és húzz el tanulni valami normális szakmát, ne közri_banckodj, ha esetleg mégis összejönne, de erősen kétlem!!!
2013. jan. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
17: Gratulálok! Látom, hogy te is csak a Bódi Sylvi és társai "modelleket" ismered. Rájuk még mondhatod is, hogy ribancok, de az igazi modellek nem azok. Megpróbálni megpróbálhatja.
2013. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!