Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körömápolás: Essence vagy...

Körömápolás: Essence vagy Lovely körömápoló lakk?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam utána a körömerősítő lakkoknak és ez a két lakk tűnt ki, mint amit a legtöbben használnak. Összehasonlítva mi a különbség közöttük és nektek melyik vált be?

2013. jan. 16. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindkettő kudarc. :D És hamar be is sűrűsödtek, szóval a fele kuka. Erősítő hatás semmi. Ráadásul a lakkoknak se volt jó alap.

Gondolom azért veszi ezeket mindenki, mert olcsó és könnyű beszerezni. De miután kidobhattam, jobban jártam volna, ha valami jót veszek. :D A miss sporty kicsit drágább, de jobb szerintem, meg a Rimmelnek van egy 14 napos treatmentje, az is jó.

Ha meg mindenképp olcsó kell, akkor esetleg nézz szét a Moyra lakkok között, vagy nézz be egy körmös szakboltba, és biztos segít az eladó megfelelőt választani. :)

2013. jan. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
5%

Kb százhúszmilliomodjára írom le, hátha valaki felfogja egyszer, hogy ezek a lakkok semmire nem jók. Ugyanis a köröm anyaga olyan, hogy semmi mást nem tud felszívni, csak az olajokat, és a vizet. Namost a körömlakk az egyik sem ezek közül, ergo, semmit nem ér. De hajrá, lehet rá feleslegesen kidobálni a pénzt, attól a körömnek nem lesz jobb.

Ja, ha valaki azt mondja, hogy neki erősödött, az csak azt hiszi, ugyanis amint egy réteg bármi kerül a körömre, fílingre valóban olyan, hogy erősödik, de ez csak érzékcsalódás, valójában nem történik a körömmel semmi!

2013. jan. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Essence Studio Nails Ultra Strong Hardener. Az előző nagyon okos válaszoló megmondta, hogy egy forintot nem érnek ezek a lakkok. Na, az én körmömnek annyit ért, hogy a kúra előtt egy miliméteresre nem tudtam megnöveszteni, mert azonnal szakadt bőrig, véresre, illetve szétvált lemezeire. Miután megcsináltam ezzel a lakkal a kúrát kétszer, olyan hosszú lett, hogy sokan műkörömnek hiszik, illetve 4 hónap alatt még egyetlen egyszer sem tört le, és nem hajlott be úgy, hogy pattogott volna róla a lakk. De tényleg nem jó, ne próbáld ki. A körmösömtől kértem anno segítséget, gél lakkot szerettem volna, hogy kicsit megerősítse a körmömet. Elkezdte reszelni a körmöm, de azt mondta, hogy ő erre nem rak semmit, mert ez katasztrófa, konkrétan a reszelő szakította darabokra, annyira vékony volt. Most ő van legjobban elájulva, és rá akar venni, hogy körömmodellkedjek, meg gél lakkot akar, meg műkörmöt, meg mindent, csak mondtam, hogy a saját körmeimet biztos nem teszem így már tönkre. És az én körmöm nem akkor erős, ha rajta van a lakk, mert egyáltalán nem vastag rétegű ez a körömerősítő, egy rétegben olyan, mintha semmi nem lenne a körmön, még fényt sem nagyon ad neki. Viszont 2 naponta le kell mosni, és szabadon hagyni egy napig a körmöt. 3 hetes a kúra, látványosan erősödött meg. Az elején hajlott, a végén meg már nem. Van, hogy nem lakkozom ki a körmeimet, és még ezalatt sem tört vagy hajlott meg egyik sem, pedig teljesen szabadon voltak. Amikor lakkozok sokszor 5 réteg lakk is kerül rá, olyankor persze, hogy erősebbnek tűnnek. De gondolom ezt az előző válaszoló úgysem hiszi el. Én több körömerősítőt is próbáltam már, volt köztük több Crystal Nails is, amiket a körmösöm ajánlott, de egyik sem vált be. Azok tényleg azzal erősítettek, hogy egy miliméteres réteget húztak a körömre, de ahogy lemostam ugyanúgy tört és szakadt a körmöm. Ezt nyugodt szívvel mondhatom, hogy bevált. Azt hiszem 500 forint egy üveg belőle, és sokáig elég, mert nagyon híg lakk, és egy rétegben kell felkenni, de ezt a kúrát érdemes betartani, hiába macera lemosni-felkenni ilyen gyakran, de nekem bejött. Ha neked nem válik be, szerintem az az 500 ft még így sem sok érte.
2013. jan. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En essence/t hasznalok, nekem nagyon bejott :)
2013. jan. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!