Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, szeretitek a külsőtöke...

Lányok, szeretitek a külsőtöket? Szépnek tartjátok magatokat? Mit szerettek magatokban, és mit nem? Mennyire van összhangban az, ahogy Ti látjátok a külsőtöket, azzal, ahogy a környezetetek látja?

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 13:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szeretem az alakom és a hajam, de az arcom hááát... a szemeimre mondták már hogy szépek, de az orrom az valami borzalom... na mind1. A füleimet is utálom mert elállóak és éppen ezért fel sem merem kötni copfba a hajam (max itthonra). Nekem is van pár anyajegy az arcomon de nekem tetszik hogy ott vannnak :D

Hogy az emberek minek tartanak engem? Szépnek vagy csúnyának? Őszintén nem érdekel. Azt gondolnak/mondanak rólam amit akarnak!

2013. jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szeretem a külsőmet, szépnek tartom magam. Az egyetlen amit szívesen lecserélnek, a bőröm. Könnyen kijönnek a pattanásaim, a combomon szőrbenövések vannak. Ezzel szerintem a környezetem is egyetért, sok pozitív kritikát kapok. Hasonlítgatni szoktam magam mindenkihez, sztárokhoz, barátnőkhöz, osztálytársakhoz. Ez egy nagyon rossz szokásom.
2013. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Igen. Igen. Az alakomat szeretem. A hajamat nem igazán,mert mindig lapos vagy elalszom. Az orromat se szeretem.

A környezetem is szépnek tart bár szerintem nem vagyok egy extra szépség. A szemeimet imádom. Nagy és barna :)

2013. jan. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem szokták mondani h szép vagyok, de nincs mégse toppon az önbizalmam. Emiatt nem szeretem kihúzni magam, ez sokat ront, de ezt leszámítva szeretem az alakomat, főleg a csípőmet h kerek, a derekamat h elég vékony, és a mellemmel is nekem tökéletes. Az arcomban azt szeretem h nem átlagos, az orromat nem, meg eláll a fülem. A hajam most szép, fodrásznál voltam, a fekete festett hajamból lett szép barna, meg vágattam is, így szép ápolt, fényes, nagyon szép most. Több mindent szeretek magamon, mint nem, de családi gondok miatt nem tudom úgy összességében elfogadni, jónak gondolni magam. De igyekszem, remélem hamarosan megoldom :) Am az embereknek ránézésre vmiért nem vagyok szimpatikus, beképzeltnek tűnök, de közbe meg pont önbizalomhiányom van.
2013. jan. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!