Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miként vegyem rá arra, hogy...

Miként vegyem rá arra, hogy korábban megengedje? (helyesírás szakértők kíméljenek)

Figyelt kérdés
Üdv az lenne a kérdésem, hogy miként tudnám rávenni anyám, hogy megengedje, hogy kitágíthassam a fülem megvannak a tágítókis a fülemis ki van szúrva a méretben is megeggyeztünk de azt mondta várjak még fél évet szerintem fél év nem olyan sok idő szóval viszont ahoz sok, hogy várjak mert már ígyis évek óta kérlelem szóval mivel győzhatném meg, hogy most elkezdhessem vagy legalább egy hónmapmulva?

2013. jan. 23. 18:51
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy 14 éves fiu vagyok.
2013. jan. 23. 18:53
 2/32 anonim ***** válasza:
46%
Ha az én kölyköm lennél, agyonvernélek. Normális vagy, Minek akarod szétb.ni a füleidet????
2013. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
19%
Marha szép leszel 20 év múlva.Egyébként sehogy.Majd ha 18 leszel akkor azt csinálsz a füleiddel amit akarsz,ha anyád nem akarja úgyse tudod rávenni,a másik meg rohadt ocsmány de sajnos ez a divat amit minden tizenéves kötelezőnek érez mert azt hiszik ha nekik nics minden szarság amit kitalálnak akkor ők senkik...
2013. jan. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Halljátok nem zavar ha valaki szerint csúnya csak az zavar ha valaki nem képes elfogadni ,hogy léteznek olyan emberek akiknek nem eggyezik az ízlésük a tiéddel illetve ha valami nem tetszik nektek az egyből divat? Szánalmas felfogás, hogy felteszek ide egy kérést válaszokat várva és az első két válaszoló azonnal nekem támad nem gondolja végig, hogy nem segít a válaszával csak támadó jelleggel "ba**tatja" a másikat gondolkozzatokmár mi előtt írtok nem lehet mindenki egyforma és elvileg a divat az az ami sok embernek tetszik nem? a fültágítást rengetegen ellenzik már ezért nem nevezném divatnak illetve nem értem, hogy lehet mindenki ilyen szűkelmélyű mint ti ketten a második legalább valamennyit segített csak rajtatok nem lehet segíteni.
2013. jan. 23. 19:34
 5/32 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak üzenem menj verd meg a gyereked mert nem ugyanazt gondolja mint te fantasztikus logika.
2013. jan. 23. 19:39
 6/32 anonim ***** válasza:
Egyszerű: addig nyaggasd, amíg végre megengedi. Kész.
2013. jan. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
De nem szeretnék veszekedést megeggyezni szeretnék vele.
2013. jan. 23. 21:33
 8/32 anonim ***** válasza:
14 éves vagy most,én meg most fogtam fel mit írtál.Évek óta kérleled?Miért annyira sürgős hogy nem bírsz várni fél évet?
2013. jan. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Az anyád is abban reménykedik hogy talán a fél év alatt észhez térsz és rájössz hogy ezzel szétcseszed a saját füled, ami a későbbiekben mindenhol hátrány lesz csak. Mert pár év múlva mindenki kiveszi ezt a szart, és csak a kinyúlt ronda fül marad a helyén, ami miatt munkát nem kapsz, meg csajok fognak undorodni tőled. Gondolom ez minden vágyad... vagy mégis minek ez? Tudom azt mondod "mert nekem tetszik"... de basszus, gondolkodjál már, tetszeni fog 5 év múlva is? Nem, elmondom, nem fog tetszeni, mert akkor már nem egy kis kölyök leszel. És a kinyúlt füleden már semmi nem fog segíteni. Ezt anyád is jól tudja valószínűleg, ezért várat még, térj észhez.
2013. jan. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Értem én mit monddotok de azt megválaszolná valaki amit kérdztemha lehet?
2013. jan. 24. 18:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!