Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tűnik keskenyebbnek az...

Hogy tűnik keskenyebbnek az arcom (amit én kicsit pufinak tartok)? Feltűzött/ leengedett hajjal? Egyéb (smink, vagy valami más) ötletek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 28. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha oldalt kicsit az arcodba lóg akkor az keskenyíti szerintem. A teljesen összefogott pedig teljesen megmutatja a formáját. Szóval szerintem a hullámos kiengedett keskenyít a legjobban.
2013. jan. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha pufi az arcod akkor oldalt kell hogy takarja a hajad, és ne legyen frufrud, hogy hosszabbnak tűnjön az arcod.
2013. jan. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pufibb arcom van. Én úgy szoktam optikailag keskenyíteni, hogy a frufrumat feltupírozva hátracsatolom, a hajam többi részét kiengedve hagyom. Valamint pirosítót vagy bronzosítót szoktam használni az arcomra, majdnem a halántéktól kiindulva srégen haladva húzok vonalat az ecsettel, arra ügyelve, hogy a szélek azért ne élesen határolódjanak el. A legfontosabb, amit a többiek már leírtak, hogy bárhogy is legyen a hajad (feltűzve, kiengedve) az arcodat mindig keretezze legalább egy-két tincs!
2013. jan. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!