Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az ilyen lányok milyen anyagi...

Az ilyen lányok milyen anyagi helyzetben vannak? Vagy milyen családi hátterük van, hogy ennyire flancosak?

Figyelt kérdés

jó alakjuk van ezeknek a roma csajoknak, jól néznek ki, csak csodálkozom..

Facebook linket küldenék privátban..


2013. febr. 3. 17:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Küldhetsz.
2013. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell a link.Tudom mire gondolsz.Szerintem nem csak roma lanyok flancosak...Nem ertem miert kell pont azokat szamon kerni.A valaszom pedig:Van aki üzlezletel(marmimt a csaladapa)rezet,vasat szed össze..van aki lop,csal.Van hogy futtatnak lanyokat. azok penzebol öltözködnek.Nem utolsosorban uzsoras a család.De van akiröl.azt hisszuk de draga a holmi rajta,közbe meg mind kinais.cucc.Persze van.aki.tisztesseges uton egyszerüen megteheti,mint ahogy nem roma is.
2013. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
masodik vagyok:az alakjuk meg:ehy adottsag.
2013. febr. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi közöd hozzá. Ha nem kötik az orrodra, akkor magánügyként kezelik.
2013. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!