Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit kell tennem, hogy elfogadj...

Gyopárvirág kérdése:

Mit kell tennem, hogy elfogadjam magam?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hogy kezdjem. Roviden annyi, hogy elegem van magambol. Undorodom az arcomtol, alahanyszor tukorbe nezek, egyre csunyabb leszek. Azt mondjak, hogy szep vagyok. Hogy nem az atlag barna haj, barna szem es szep kreol bor, hanem az artatlan, szokes, kek szemu, hofeher boru lany. Ehhez a jellemem is fuzodik, mert akivel csak lehet kedves vagyok. Nem is eza fontos. Tegnapelott ket fiut kellett "leraznom". Nem akartam toluk semmit. Ezek szerint ez lenne a bizonyitek arra hogy szep lennek? Megis szornyen erzem magam. Van egy masik fiu is a dologban, aki eszre sem vesz. (jo, rengeteg ilyen van) Ugy erzem, ha nem kellek neki, senkinek sem kellek. Kezdem ugy erezni, hogy magamnak sem kellek. Legszivesebben fognek egy ollot es szetvagdosnam vele az arcomat. Nem tudom mit tegyek.
2013. febr. 3. 19:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Foglalkozz kevesebbet azzal hogy nézel ki, mert nem ez a fontos az életben. Nyilván ha tetszel pasiknak akkor nem vagy csúnya, szóval nem értem mi a bajod egyáltalán. Fogadd el hogy jól nézel ki, ne csinálj magadnak olyan problémákat amik nincsenek is. Ha unatkozol foglald el magad valamivel, mondjuk sportolj, az legalább jó is valamire. Meg ne akarj mindenkinek tetszeni, mert mindenkinek más az ízlése, szóval lehetetlen megfelelni mindenkinek.
2013. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!