Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha nincsen elég...

Mit tegyek ha nincsen elég önbizalmam és mindig a ruhámat igazgatom?

Figyelt kérdés

Amikor kisebb voltam gurultam a hájaimtól most már egyáltalán nem gurulok. Most sem vagyok iszonyat vékony, de már nem folyok szét! Most már nagyon zavar, hogy hiába fogyok nem érzem magam jobban. Nem tudok úgy beszélni egy fiúval, hogy ne érezzem magam rosszul amiatt ahogy kinézek! Mondják néhányan hogy hülye vagyok, de ez nagyon zavar. Ha tudtok gyógyírt arra hogy hogyan tudnám elfelejteni azt hogy régen kövér voltam és ha tudtok tippeket hogyan legyek magabiztos kérlek írjatok!!!!!!

Köszi: Egy csaj



2013. febr. 5. 10:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Fejben vannak a gondok. Igeni kövér voltál. De ezt képtelen vagy felvállalni. Tehát saját magadat képtelen vagy felvállalni. Amikor rendbe teszed magaddal a dolgokat akkor már rendbe jössz.


Vannak, voltak és lesznek ideálok. Ehhez igyekszünk majd idomulni. De egy nő sem lehet tökéletes, ahogy te sem. Ha kövér voltál, akkor inkább büszkének kéne lenned és nem szomorkodnod. A múltbéli éned is te vagy és az új alakoddal is te vagy.

2013. febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nos, nos...

Én is ilyen vagyok, bár már gyógyulok. :)

Először is, szerintem hozd ki magadból a legjobbat!

Én most télen elmentem egy plázába, és egy egész nappalt vásárlással töltöttem. Hosszadalmas, fárasztó és stresszes dolog, de utána egy darabig nem kell ilyen nagy bevásárlást csinálni, csak 1-2x venni pár darab ruhát hirtelenbe. :) Tudom, hogy nem stílusod zavar (mondjuk nem tudom, hogyan öltözködsz, de úgy jött le, hogy azzal nincsen baj). Még is azt mondom, hogy igenis, ezen változtass!

Bármennyire is fura, vannak olyan ruhák, amik nagyon gázul állnak még egy tökéletes alakú lányon is. Nekem a vásárlásig pl. csak olyan ruháim voltak, amiben kicsit ducinak néztem ki, és én el is hittem. De ahogy felpróbáltam vagy 20 nadrágot, találtam pár olyat, amiben szép vékony lettem. Rájöttem, hogy rohadtul nem is olyan az alakom, mint amilyennek láttam magam. ;) Amúgy a vásárlás elején sírógörcs jött egyszer rám, mert az első pár ruhában, amiket felpróbáltam, reménytelennek néztem ki. De komolyan: duci, laposmellű, rövidlábú, stb... De aztán találtam pár szuperjó darabot, amiben ki akartam rontani az öltözőből, hogy mindenki meglássa. Ha olyan ruha van rajtad, ami tökéletesen áll, és kiemeli a szépségedet, akkor sokkal jobb lesz, hidd el. ;) Előtte mindenféle ruhát hordtam, ma már kicsit ázsiai stílusban nyomom. És szépnek érzem magam.

Ha egy picit duci vagy, akkor hordj olyan ruhát, ami nem hangsúlyozza ezt ki! Nekem egyébként kicsi, hegyes melleim vannak, de felveszek egy melltartót, és gond megoldva. Haha. :D Először kicsit zavart, mert végül is így "álcázom" magam, de nem! Komolyan, ha jól érzed magad a ruhában, akkor minden ok.

Sminkeled magad? Az is segít, mert régebben folyton elkaptam az arcomat, amikor valaki rámnézett. Belenéztem egy tükörbe, és "úristen.kész.inkább most megyek haza." Nem sok sminket használok, csak korrektort, szempillaspirált, szemöldökceruzát (mert már lekopott a festék... általában nem szoktam) és egy szőlőzsírt. Mégis milliószor szebbnek érzem magam.

Haj... Nekem olyan az arcom, hogy a hajam meg tudja változtatni az összhatást, de nagyon. Sokszor úgy ébredek, hogy a homlokom körvonalában lelapult a hajam, a nyakamnál meg felduzzadt. És nevetségesen nézek ki, fel sem lehet ismerni. :D A másik meg az összefogott haj. Sosem fogom össze a fejem, mert duci, kicsit körte alkakú arcom van, és rosszul érzem magam. Olyankor folyton a hajamhoz nyúlkálok és takargatom az arcom. Nincsen semmi értelme. ;) Minden reggel 5-10 perc alatt egyébként kész vagyok a hajammal. Hajsütővassal formázom. (Eleinte egy béna 2000 Ft-osat használtam, de csak szenvedtem vele. A mostani azonban nagyon hatékony, szóval érdemes minőségit választani...)


Tudom, hogy neked az a gondod, hogy régen kövér voltál... De szerintem kezd ezzel. Ha már minden megvan, akkor bocsi. :)) Egyébként egy kövér lány is érezheti jól magát! Van erre egy tökéletes példám, hiszen az egyik barátnőm (17 éves) elég duci, mégis van egy csomó csodálója. ;) És tényleg adja a csaj! (Y)


Mást nem tudok mondani, csak ezt. Mert a leírtak alapján valamiért úgy érzem itt a hiba. :) Majd írj! És egyébként hány éves vagy? 14/l (emiatt sokan lenéznek... De ha így jobb: nemsoká 15 leszek)

2013. febr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm!!!!!!!!!:) Ez talán első lépésként mindenképpen jól jön! Én 15 vagyok fél év múlva 16. A vásárlás jó de nem igazán szeretek plázázni! A sminkel úgy álok, hogy néha egy kis szempilla spirál vagy szemcerka. Az arcommal nincsen olyan sokbajom az alakommal inkább köszi a hosszú és figyelmes levelet!
2013. febr. 6. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!