Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz ha nem akarom leborotválni...

Gáz ha nem akarom leborotválni a honaljam? Miért cikiznek ezért?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 23:52
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
49%

Hello!

Én csak annyit mondanék az előttem szólónak aki azzal jött, hogy az ókorban is szőrtelenítettek: te mindent elhiszel a neten? annyi baromság van itt még a wikipedián is!!!

De ez annyira lényegtelen dolog. Van akinek így jó így kényelmes akkor legyen így. Túlságosan el van fajulva ez a világ. Sok az idióta, a kommentelők között is. Nem értem én sem miért olyan nagy gond ez. Ha vki jobban szereti a természetességet akkor mi van? Mindenke csak saját magával foglalkozzon és ne mással. És ne cikizze ki amásikat. Kérdező te pedig ne fogllakozz senkivel és semmivel. Tudod, hogy manapság nagy az Isten állatkertje. Ha neked így jó akkor ne borotváld, ha a férjed/élettársad így szereti akkor meg semmi gond. A kérdést értelmetlenek tartom...

2013. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
47%

Előző: tökéletesen igazad van!

Akiknek meg / mint az előtte író, aki leírta a szőrtelenítés "hiteles" történelmét / legfőbb problémájuk a szőr, biztos el lennének kenődve, ha valami betegség / mondjuk kemoterápia miatt / kihullna még a szempillájuk is...

Amúgy meg, ehelyett az emberek inkább a napi fürdésre és fogmosásra is koncentrálhatnának, mert az is a higiénia része. Engem speciel jobban a zavar az áporodott testszag / van, hogy szőrtelenített test felől / és a kellemetlen lehellet, mint a szőrös hónalj látványa.

2013. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Speciel, amit egy korábbi válaszoló írt az ókorban történt szőrtelenítésről, az maximálisan igaz! Én könyvet olvastam róla, csak épp angol nyelvűt. A szépségápolás történelme vagy valami ilyesmi volt a cím, könyvtárból hoztam még ki ráadásul. Nem fogom belinkelni, mert a kérdezőnek még a magyar megfogalmazás sem megy (a helyesírásáról nem is beszélve, lásd: muszály), felesleges, hogy idegen nyelvű könyvet mutassak neki, talán azt sem tudja mi az a könyv.

A szőrtelenítésről csak annyit, hogy mindenki azt csinál a testével, amit akar. Engem pont nem érdekel. Aki attól érzi jól magát, hogy nem szőrtelenít, akkor ne tegye ő dolga. Akkor viszont ne károgjon, ha valaki beszól neki emiatt, hiszen elvileg őt nem érdekli mások véleménye (ha érdekelné, közelebbről megismerkedni a borotvával).


Még valami: kérdező, ha Te vagy az az asszonyság, aki nem mos hajat (de szaunázni jár, hogy a baktérium tenyészete megduplázódjon), nem fürdik, de azért diplomás az vagy (csak épp magyarul nem tudsz), akkor üzenem neked drága, hogy bottal nem piszkálnálak meg, és nem a hónalj kutyád miatt, hanem az életviteled végett. Soha nem fogom elhinni, hogy Te egy házas nő vagy, és azt se nagyon egyébként, amiket itt kiírsz. Kezdek lassan arra gyanakodni, hogy csak vitát akarsz szítani itt a nép között. Jó sz@r életed lehet, ha a nap legnagyobb cselekménye hülyeségeket kiírni ide.

2013. febr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
48%
Hát igen, az angol könyvek soha nem hazudnak és a könyvtárakban sem lehet olyan könyv, amiben hülyeségek vannak.
2013. febr. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

Az nem eshet meg, hogy a GYK-n egy magát mindennél okosabbnak gondoló amúgy degenerált, ostoba, idióta beszél hülyeségeket?


Nem semmi esetre se!:)) Mindenki más hülye még a könyvek is csak a dicső 43-es válaszoló az okos!:)


Mekkora egy szánalmas genny vagy!

2013. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!