Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, ez esetben mit...

Mit gondoltok, ez esetben mit tehetnék (Felkar formálása)?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok.Elég sokat mozgok,nem szeretnék fogyni,elégedett vagyok az alakommal(meg persze ha veszítenék a súlyomból,az egyébként sem nagy mellem még kisebb lenne :D)Viszont a felkarom elég vastag.Eddig mindenhol azt olvastam,hogy kevesebb kalóriát kell bevinni és fogyni.Máshogy nem lehetne megoldani,hogy a karom feszesebb/vékonyabb legyen,de ne kelljen sokat fogynom?Előre köszönöm!
2012. jan. 14. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
súly , magasság?
2012. jan. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
166/53
2012. jan. 14. 18:47
 3/9 anonim ***** válasza:
diétával lehetne "kissebbé" tenni , de mással nem hiszem
2012. jan. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem...hát erre számítottam én is.Ha esetleg valaki mégis tudna tanácsolni valamit,annak örülnék.
2012. jan. 14. 18:57
 5/9 anonim ***** válasza:
166/53-mal nem hinném, hogy túl vastag lenne a felkarod.
2012. jan. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elhiheted én sem értem.Amint hízok picit rögtön a karomon látszik meg.Jó,egy férfi karjához képest természetesen nem nagy,de az én testméreteimhez igencsak aránytalan.:( Ha pedig súlyzós edzést végzek még"be is durran"így még rosszabb...
2012. jan. 14. 19:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék azért arra a "nagy és aránytalan" karra.

Szerintem talán ne a mostani ropikarú libákat vedd alapul, akik a 0.33-as lájtkólát még fel bírják emelni, de a fél lityósat már nem.

2012. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
látatlanban is biztos vagyok benne, hogy nem kell fogynod belőle. Inkább örülj, hogy nem a hasadra és a derekadra megy.
2012. jan. 15. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi:) azért tényleg nem halok bele...
2012. jan. 17. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!