Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki használ alakformáló...

Valaki használ alakformáló bugyit? Mi a véleményetek róla, hatásos?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Kár, hogy nem érkezett még válasz, én is kíváncsi lennék, hogy melyik vált be. Nekem a napokban érkezett meg az Avon body illusion alakformáló bugyim, erről tudok véleményt mondani. Kb 3500 Ftba került, sajnáltam a pénzt a Triumphra, de kénytelen leszek arra is beruházni.

Szóval. Jó-jó, nem rossz, de lehetne jobb is. Én 38-as méret vagyok, nem vagyok kövér, de a szülés után lógós lett a hasamon a bőr, így csípőnadrágot nem tudok hordani, mert kibuggyan :( Erre az Avonos tökéletes. De..

Előnyei:

- sima lesz a hasvonal, simán felvehetem a régi gatyóimat

- kényelmes, nem szorít el, nem üt át a ruhán

- szilikonos csík van a belsejének felső vonalán, hogy ne pöndörödjön vissza

Hátrányai:

- a szilikoncsík ellenére visszapöndörödik, ha hajolgatok

- a megerősített rész csak a felső felére terjed, az alsóra egyáltalán nem, tehát kb köldök alatt vége az erős tartásnak és ott kidudorodik a has - szerencsére ez nem látszik nadrágban, mert az a rész már a nadrág vonala alá esik..

- az előbbi probléma miatt csak nadrághoz jó, egyberuha alá nem, mert ha leülök ugyanúgy kidudorodik a bőr, mintha egy szép szabályos úszógumim lenne


Volt még egy másik fajta, amit kipróbáltam, a vaterán rendeltem teleshopos alakformáló nadrágot (ami térdig ér és a hasat takarja). Na az egy rakás kaki volt, ahogy húztam föl, szétszakadt az ujjam nyomásától. Pedig a méret jó volt. Lehet, hogy hamisítvány volt, de már nem akartam próbálkozni vele még egyszer.


Te próbáltál már valamilyet?

2013. febr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!