Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajánlanátok nekem hatásos...

Ajánlanátok nekem hatásos alakformáló gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

Éppen egy kemény fogyókúra közepén vagyok, és eddig nem mozogtam mellette, mégis azt mondják látszik már némi eredmény...ezért szeretnék még tornával is rásegíteni. Olyan gyakorlatokat szeretnék, amik nem tartanak sokáig, és itthon a szobában is könnyen végezhetőek(mert általában suliban vagyok és későn érek haza). Főleg fenékből, combról, hasból szeretnék leadni, valamit jó lenne ha az úszógumim is eltűnne! Előre is köszönöm!

19/L


2009. okt. 2. 16:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobbak a DVD-ék ! Nem kavarodik el a figyelmed arrol amit csinálsz, mert folyamatosan mutatják, és hatásosak, És egy konkrét edzés terv alapján vannak felépitve. Manapság rengeteg remek edző dvd-van a piacokon, nekem az " alakformáló edzésprogram" nevű van meg, és én megvagyok elégedve vele, Nekem a Rubint Rékás-ok drágának bizonyultak !
2009. okt. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ha nincs penzed dvd-re vagy nem szeretned erre kolteni a penzt a neten is nezhetsz hasonlo videokat sok sikert
2009. okt. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!