Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tényleg ilyen ronda vagyok?...

Tényleg ilyen ronda vagyok? Csak én vagyok ilyen? Hogyan tudnám végre elfogadni magam?

Figyelt kérdés

előre leszögezem hogy fiu vok.. tudom hogy lányos kérdés.. de nagyon bánt lelkileg....

kb fél éve próbálgatom azt, hogy ,,ne a roszat vedd észre magadban, csak a jót..\'\'

de nem igazán sikerül.. eddig semmi jót nem vettem észre :(

amikor nézem magam képekről mindíg az jön le, hogy pfujj.. b+.. hogy nézek ki... nagy kerek fejem van stb..

tabló fotón, diákin, személyin is olyan fejem van mint egy drogos rockernek.. :(

ballagási fotókat néztem kb 1 órája.. és nem találtam egy képet amin jól néznék ki.. egyszerüen vagy beszívott fejem van, vagy egyszerüen rosz profilból lettem lekapva.. akármilyen pillanat kép készül rólam brutál szarul nézek ki..

mikor néha unalmamba fotózgatom magam (mint kb mindenki) mind olyan rettentően szar lesz mind hogy legszivesebben levágnám az egész fejem..


2009. jún. 30. 23:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb ember élőben jobban néz ki,mint fotókon,ez igy van rendjén:-) Tölts fel kéept magadról
2009. jún. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
96%
Szerinted melyik számít? Az hogy hogy nézel ki most 10en vagy 20on akárhány évesen, vagy hogy szuper szüleid vannak, akik támogatnak és szeretnek téged, van hol laknod, járhattál iskolába ahol az a szar tabkókép készült rólad (mert sok szegény kissrác még a 8. általánost se tudja elvégezni anyagi okokból)? Szerintem állíts fel egy fontossági sorrendet. Az én gyerekkori videóimon meg fényképeimen mindig "megjátszottam" magam, nem voltam természetes abszolút. Szerintem szép sem. De csodálatos szüleim vannak, testvérem, férjem, van hol laknom, és ha eszembe is jutnak az akkori képeim, csak az jut eszembe, hogy nem lett volna jobb természetesen és nem megjátszva? Különben meg mindenki a saját képeit nem szereti a többiekével vajmi keveset törődik, általában magukat nézegetik az emberek.. Szóval: lépj ezen át, ez a te mostani véleményed aminél 1 milliószor fontosabb dolgok vannak és történnek. És ha egy lánnyal megismerkedsz, ő úgyis a kisugárzásod alapján fog ítélni nem a szar képeid alapján.
2009. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Basszus, mondj valakit, akinek tetszik a saját képe? Na jó,pl. Dundikát,meg Csányi Sanyit hagyjuk!

Hagyd a fejed, viszont ott vannak a sok fejlevágos lányok!

Ha valóban így érzed, akkor keress egy diszkrétebb nem önmagát túlárazó nőnemű lényt, hidd el tartós lesz a kaland!

2009. jún. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

azért nem igazán van már olyan gyerek aki anyagi okokból 8at nem tudja elvégezni..

gyakorlatilag majdnem ingyen tanulhat..

volt egy oszt. társam.. meg még haverom is..

annyira kevés pénzük van, hogy ruhákra is spórolnak.. kaját se igazán tudott suliba hozni..

de tanulni tudott... könyveket ingyen kapott támogatásból, és 2db 50 ft-os ceruzát meg egy 100ft -os tollat vettek néha..

manapság tanköteles mindenki.. vannak ingyen könyv lehetőségek, szal sokat nem kell költeni a leg szűkölködőbb családnak sem..

(tudom most az jön hogy én nemérthetem milyen nekik, de ez a véleményem)

_________


na nem offolok....

hmm...

igazatok van.. full így gondolom énis... de azért ott van bennem... ez a kérdés..

tudom hogy magamnak kéne elfogadnom magam... de amíg képeken sem tudom megnézni magam mégis hogy?! :(

2009. jún. 30. 23:47
 5/17 anonim ***** válasza:
2%

Lépj már túl önmagadon.

Mi lesz a hasonló adottságokkal megáldott lányokkal, ha Te kihagyod?

Azért gondolj rájuk is!

Habár, soha nem voltam olyan pocsék , mint Te!:-)

2009. jún. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne nézegesd a saját fotóid, nekem ez vált be. Aztán ahogy egyre nagyobb lettem egyre jobban elfogadtam magam. Aztán mikor gyerekem lett és így szeret ahogy vagyok, akkor meg már le..om hogy ki milyennek tart. Amennyire lehet ápolom magam, figyelek magamra, aztán úgysem tudok mit tenni. Ilyen vagyok, de van egy csomó olyan tulajdonságom kívül, belül ami kiegészíti ezt a nem tökéletes külsőt. Attól nem vagyok rosszabb másnál. Persze néha rám is rám jön még mindig, hogy ez vagy az, pláne munkahelykeresésnél, mert ott nagyon sok helyen a külső az első, meg még pláne kisgyerekem is van, de aztán túlteszem magam. Hátha egyszer egy nem túl szép embert keresnek, akinek a munkája számít nem a szépsége. Szerintem ha az ember kedves, aranyos, mosolygós, akkor legyen bármilyen is, aranyos és szép a maga módján. Még az elálló fűlű, szeplős, pattanásos tinédzser is.

Hidd el ahogy nagyobb leszel, mert úgy gondolom 20-nál több nem vagy, akkor majd fogsz változni. Egyszer eljön majd az idő mikor megtalálod önmagad. Stílusban is, saját magad elfogadásában is. Meg hát mikor majd lesz egy jó barátnőd aki szeret akkor teljesedik ki. De főleg ha gyereked lesz és feltétel nélkül elfogad olyannak amilyen vagy.

Addig meg tegyél meg amit lehet aztán bízz magadban! A bunkó szövegekre meg ne hallgass.

De amúgy pont ma volt a Mokkában Azurák Csaba szülinapja és a műsor végén adta oda neki Liptai Claudia és akkor pár szót ejtettek róla hogy Azurák Csaba milyen volt fiatalabbnak. Na hát akkor mondta ő is hogy nem volt ő mindig ilyen szép, meg hogy még most sem olyan gyönyörű, de mostmár elég jó. Valami ilyesmit mondott, de nekem nagyon szimpatikus volt. Nincs elszállva magától se így, se úgy, mégis sikeres ember, boldog családja van.

Úgyhogy fel a fejjel. Ne foglalkozz senkivel.

2009. júl. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

23:59--> hogy lehetsz ien köcsög ?:O

amugy meg ne foglalkozz a külsőddel nem te tehetsz rolla h ugy nézel ki ahogy.. meg lehet van olyan lány igaz nem sokat ismerek már magamon kívül akinek nem a külső számit de szerintem a belső a legfontosabb... és fogadd el magad ugy ahogy vagy ugy vagy jó ;) puszi 14/L

2009. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%
"néha unalmamba fotózgatom magam (mint kb mindenki)" EGY PASI NE CSINÁLJA EZT !!!! OMFG milyen világ ez már..mehet a lepontozás leszarom, katasztrófa h milyenek a mostani 15-23 éves pasik...sok plázapasi....
2009. aug. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Delavega ***** válasza:
Rondaság, tényleg pocsék, pláne ha más betegség is van mögötte, sehol semmi öröme nincs az embernek, a belsős énünk érzetünk, sajnos nem számít, mindenhol a megjelenés a fontos, elég ha az ember bekapcsolja azt a tetves tévét. Pl egy sorozatot nézel mit hallasz?: jaj odanézz andi, de jól néz ki az a pasi, olyan sármos jóképü, tudod mit réka, oda megyek. És még sorolhatnám. A mai lányok/nők 99.8% gazdag/ jóképü mindenhol trendi pasit szeretne, mert az nem ciki. a másik amit nagyon bírok, hogy a nem trendi kinézetü embereket meg direkt piszkálják, nem tudják, hogy ezzel meg azt érik el, hogy egy életre lelki idegroncsá válik az ember, következmény, bezárkózás felborul minden, majd elhízás. Egy szó mint száz. A közösség kiutálja a szerintük nem oda valót.
2010. jan. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
17 éves lány vagyok a fotózgatást főleg fiúknál nem helyeslem, de amúgy tök szimpatikusnak tűnsz és látod ami nem tetszik benned az nem a külső hanem hogy fotózod magad :D Mert a kommentjeidből egy tök értelmes intelligens fiúnak látszol kevés önbizalommal ami nem nagy baj...Rá se bírok nézni a legtöbb srácra mert úgy el van szállva magától, fülbevalója és pirszingje van, valamint szoliba jár..Szval katasztrófák. Ezerszer jobb vagy náluk.
2010. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!