Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti megengednetek a 15 eves...

Ti megengednetek a 15 eves lanyotoknak?

Figyelt kérdés

Hogy...

-sminkeljen?

-fesse a hajat?

-francia kormot csinaljon?

-szemoldokot szedjen?

-kovesse a divatot?



2013. febr. 17. 08:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Az első kettő felesleges bár még ey szolid smink néha belefér, de a többi simán elfogadott. Most nézem h ott a műköröm is hát sem egy 15 éves lánynak való de ha nagyon akarja egyszer had csináljon.
2013. febr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
92%

Smikleni csak akkor, ha szolid. Max egy kis szempillaspirál, allpozó, esetleg valami alkalomra szemceruza, tus is belefér.

Hajfestés fölösleges. Maximum nyáron, de azért nyugodtan várhat vele még egy évet.

Francia körmöt csak akkor, ha nagyon akarja, és max 1-2szer.

Szemöldökszedést simán igen.

A divat követése relatív. Ha nem tesz kárt magában ezzel, akkor nyugodtan.

2013. febr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
64%

én 17 vagyok, de sztem hajfestessel, mukorommel még ráér. a tobbit csinalhatja,amennyiben bele fér nálatok,pénzügyileg hogy kövesse a divatot..

ja és a szemoldok szedés a legartalmatlanabb. ha nagyon kiszedi,majd tanul a hibájából. de az vissza nő

2013. febr. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%

Sminkelni szempillaspirál esteleg alapozó.

Hajfestést nem!

Francia köröm nyáron, szünetekben, hétvégén, iskolába felesleges.

Szemöldökszedés mehet.

Divat követés is ok, amennyiben jól áll neki és iskola ill. Korának megfelelő.

2013. febr. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, es megprobaltam mindenkit felpontozni de tableten vagyok, es felrenyomtam. Bocsanat! :(
2013. febr. 17. 09:02
 6/24 anonim ***** válasza:
92%

Mindet megengedném, de izlésesen. Ha nem tetszik a hajszíne befestheti, de valami szép, szolid színre, nem nem tudom hány színűre, csíkosra, kékre, zöldre, stb. Sminkelhet is, de megtanítanám, hogy hogyan kell szépen, szlidan. Nekem nem engedte anyum 13 körül, azt érte el, hogy vettem magamnak szemfestéket és a suli wcjében pingáltam ki magam, gondolom nem kell mondjam, hogy néztem ki... Ha akar sminkelni, úgyis fog, akkormár jobb ha veszek neki minőségi termékeket és megtanítom szépen sminkelni. Műkörmöt is engednék, ha engedik a suliban, de csak kicsi, izléseset, nem hosszú, hegyes izléstelen karmokat.

Azt meg hogy kiszedje a szemöldökét és kövesse a divaton szinte elvárom!

25/N

2013. febr. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
95%
Az előttem szólóval nagyon egyetértek (az utolsó fél mondatot leszámítva, miért lenne elvárás, hogy kövesse a divatot?), mindent lehet, csak mértékkel. Ha teljesen megtiltasz neki mindent, azzal csak magadra haragítod, és majd egyszer csak azt veszed észre, hogy megcsinálja titokban.
2013. febr. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Sztem mukorom kivetelevel minden belefer, de azert bizonyos hatarokon belul.
2013. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%
"a francia körmöt csináljon" nem egyenlő a műkörömmel, nem ?
2013. febr. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
45%
Nekem szüleim megengedik (mondjuk műkörmöt nem akarok,de festhetem). De azt mondták,hogy ne nézzek ki úgy mint egy kiégett r.banc,szóval nem lesz se kék,se rózsaszín se platinaszőke hajam meg hasonlók
2013. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!