Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Megengednétek a 16 éves...

Megengednétek a 16 éves lányotoknak, hogy orrplasztikája legyen?

Figyelt kérdés
A lányom 16 éves és orrplasztikát szeretne. 3-4 éve az orra miatt depressziós. Még a barátaival sem szeret elmenni. Már többször mondta,hogy inkább megöli magát,minthogy így éljen tovább, egyszer meg is próbált öngyilkos lenni... Az egyik felem megengedné neki viszont a másik felem azt mondja,hogy még várni kéne,viszont félek,hogy megint megpróbál öngyilkos lenni és mi van ha most összejön neki?! Esetleg volt olyan akinek 18 éves kora előtt volt orrplasztikája és jóra sikeredett?

2013. febr. 5. 15:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
nem, most még biztos nem engedném.
2013. febr. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
16 éveseknek már simán megcsinálják az orrplasztikát, keresni kell egy normális plasztikai sebészt és megkérdezni, hogy mi a véleménye. Ha tényleg ennyire rossz neki emiatt, meg kellene csinálni, utána új ember lesz, tele önbizalommal. Viszont egy pszichiáterhez se ártana elvinni, mert egy orr miatt nem szokás ennyire elborulni, valószínű tinikori depressziója van, ami nagyon rossz tud lenni, és ha az van, a műtét után is boldogtalan lesz.
2013. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt csinálnám, hogy elvinném egy pszichológushoz...mellesleg 16 éves korban nem ajánlott az orrplasztika, mert az orr mérete még változhat.
2013. febr. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológushoz kéne vinni, mert attól hogy lesz egy szép orra még nem lesz elégedett magával, csak egy kis ideig. A gond belülről jön.
2013. febr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ígérd meg neki, hogy valamilyen nagy alkalomra, ami nem mostanában lesz (pl: ballagás) megcsináltathatja. Két lehetőség van: felnő és elfogadja magát olyannak amilyen, vagy műtét után jobban fogja érezni magát. Addig is talán lelket önt belé, hogy már csak 2 évig kell neki elviselnie az orrát. Ilyen fiatalon még nem kéne, és ezt úgy mondom, hogy 16 éves vagyok és én sem vagyok megelégedve az orrommal. Ebben a korban még ne ez legyen a legnagyobb problémája.
2013. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is elvinném pszichológushoz. De a műtétet is megengedném neki, feltéve, hogy a plasztikai sebész szerint nem lehetnek káros következményei.
2013. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, tényleg van-e esztétikai probléma az orrával, vagy csak bebeszéli magának. Előbbi esetben engedném, utóbbi esetben pszichológushoz vinném (bár ezt már akkor megtettem volna, mikor öngyilkos próbált lenni...).


Nekem rendesen elálltak a füleim, nagyon zavart, 15 évesen kés alá feküdtem. Szerintem ez más kategória, mint pl. egy mellplasztika.

2013. febr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Szia:) Fuu nem lehet neked konnyu ilyen helyzetben, teljesen megertelek..... Viszont a lanyod reszerol nem normalis dolog ez.... En megigernem neki egy nagy alkalomra mondjuk a szalagavatojara, ballagasra, stb.... De addig id menj el pszihologushoz te is es a lanyod is.... Te azert h tudd h hogyan kezeld, h ne tenyel benne kart....
2013. febr. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Andii1 ***** válasza:
muti képet! am én tuti megcsináltatnám:)
2013. febr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Megengedném. A pszichológus alap, hogy szükséges ugyan, de egyben az is igaz hogy ha tényleg vannak esztétikai gondok az orrával, akkor sose lesz vele teljesen elégedett. Akkor e, ha már képes lesz mosolyogva találkozni a barátaival.
2013. febr. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!