Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek népszerű? Mi...

Hogyan legyek népszerű? Mi kell ahhoz hogy valaki "menő csajszi" legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Min változtassak? Akármennyire is próbálom csak nem sikerül a menők közé kerülnöm. Tudom hogy rámférne egy hozzáállás+személyiségváltás de a külsőségekkel is bajok vannak.

Nem vagyok divatos de remélem nagyon gáz se (csizma+farmer/leggings+póló) de nem sikerül kitűnnöm a tömegből. Nincs sok ruhám de azok márkásak (New Yorker) sajnos nem vagyok valami jó kombinálásban. Szerintetek egy korombeli kb 165 magas, átlagos alkatú lányon mi áll jól?

A másik baj a hajam. Klasszikus sötétbarna összevissza göndör és kezelhetetlen. Nem tudtok valami olyat amivel a hajat tincsesíteni lehet? (valami szöörnyű szálas) Divat ma egyáltalán a lazán göndör vállig érő haj vagy mindenképp vasaljam. (sajnos teljesen kiegyenesíteni reménytelen)

Nyárra szeretnék valami extra hajat. Sötétbarna hajba kék hajvég jól állna?

+Makacs pattanásokra tudtok valamit esetleg?

Előre is nagyon köszi: 15/L



2013. febr. 18. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
A népszerűség nem csupán a külsőtől függ,-bár ha nincs önbizalmad emiatt,akkor érdemes változtatni. Akneroxidot próbáltad már pattanásra? (Ha gondolod írhatsz privátot,esetleg segíthetek,öltözködés,haj stb.)
2013. febr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nos igen amíg a személyiségeden nem változtatsz.. EZT NE ÚGY ÉRSD H KU**ÁSKODSZ VAGY A MOST LÉVŐ JÓ SZEMÉLYISÉGJEGYEIDET EL AKAROD TÜNTETNI. Csak egy kis önbizalom kell. Legyél kedves , de kicsit makacs, flörtölj fiúkkal, a barátaiddal minél jobban ápold a kapcsolatodat, fiúkkal is lehet barátkozni. Próbálj vicces lenni. Az jó h márkás cuccokat veszel (szeretem a New Yorkert) :))) Pattanások propolisz krém vagy arcápoló tonic. Néha kozmetikushoz is el lehet menni. Ott kérhetsz tippet. A haj... Menj el fodrászhoz és tőle kérj segítséget. Fontos! semmidet se a divathoz alakísd. Olyat csinálj ami szép, jól áll, és legfőképp NEKED tetszik. A kék hajvég sztem nagyon vagány barna hajba :). Ha egyenesre akarod a hajad( csak ha akarod) lehet tartós hajegyenesítést csinálni , barátnőmnek van, azt k. fél évente kell . Ha kérsz még bármilyen tanácsot csak írj privibe :))
2013. febr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
Leírt külső alapján te egy tök átlagos lány vagy, ne csodálkozz ha senki nem vesz észre. Felénk többféle népszerű csaj is van, pl én népszerű vagyok, csak azért mert vagány, szexi, egyedi ruhákban járok, aminek nagy részét magam varrom... de a belsőm marhára senkit nem érdekel. De vannak csajok akik mindegy hogy néznek ki, nyitottak, jófejek, vidámak mindig, mindenkivel leállnak dumálni, na ők a legnépszerűbbek. Szerintem erre kéne "gyúrnod"...
2013. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miket használsz szépségápolásra, ezért elmondom, ami nekem bevállt.


Nekem is gonjaim voltak a pattanásokkal, amit mára már sikerült leküzdenem. Nem tudom, hogy tudsz-e oriflame terméket beszerezni, de ami nekem sokat segített, az az Oriflame Pure Skin radírozó arclemosó [link] kb 1000 ft. Én minden este használtam. De ha ezt nem tudod beszerezni, akkor a másik, amit ajánlani tudok, az ez [link] 1000 ft alatt van (Tesco, Douglas...)

Használj arctonikot is. Én most tonik helyett Svédcseppet használok, ami nekem jobb, mert rengeteg gyógynövény van benne például, jól leszárítja a pattanásokat. De ezután viszont kell krém, mert kiszárítja a bőrt. Én még csak egy krémet próbáltam, a Caola kamillás krémet. Tescoban kb 400 ft és elég sok. Gyulladáscsökkentő és hidratál is [link] Heti 1-2-szer használok arcpakolást. A rossmannban van egy nagyon jó. Van flakonos és kis tasakos változata. A nevére már nem emlékszek, de uborka van az elején és nagyon olcsó. A tasakos 2 db-ból áll és most 140 ft volt. Attól nagyon puha a bőr :) Ha szeretnél egységesíteni az arcodon addig is amíg pattanásaid vannak, akkor ajánlani tudom az Essence Pure Skin színezett hidratálójáz. [link] Ez sem túl drága. Bár személyes tapasztalatom nincs vele, de eltudod olvasni a véleményeket.



A hajadra használj valamilyen hajpakolást, amitől lágyabb és kezelhetőbb lesz a hajad. Pl a Swiss O'Par mézes hajkúra (DM,Rossmann) isteni [link] 2-300 ft között van darabja de 2-3 alkalomra elég és nagyon megéri, vagy egy másik, ami szintén Swiss O'Par [link] most igaz, hogy 900 ft, de tényleg jó. Egyénként kérgezted, hogy divat-e a lazán göndör vállig érő haj. Szerintem az. Nem kötelező mindenkinek a vasalt szögegyenes haj. A fekete-kék hajjal az ombre hajra gondolsz? Ez nekem pl nagyon tetszik [link] de magamnak nem csináltatnám meg mert tuti megbánnám, szóval te is gondold át előtte.


Nem tudom, hogy sminkelsz-e, vagy akarsz-e egyáltalán, de ha akarsz, akkor egy kis szemhélytus és spirál nagyon feldobja az arcod, és ez nem számít soknak egy 15 évesnél. [link]


Ha a New Yorkerből veszed a rudáidat, akkor olyan nagy gond nem lehet azért az öltözködéseddel. Mindenesetre mindig variáld, ne mindig ugyanúgy vegyél fel valamit. Pl Egy farmerhez felvehetsz egy tök átlagos pólót, de azzal nem igazán leszel menő, legalábbis nem abban a körben ahová gondolom, hogy tartozni akarsz. Legyen rajtad kiegészítő...

Jajj még tudnék írni egy csomót, de most mennem kell, de ha gondolod írj privit és folytatom ott :)

19/L

2013. febr. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Én a helyedben elkezdenék küzdősportot tanulni (pl. a wing tsun kifejezetten nőknek és kevésbé erőteljes alkatú férfiaknak szól), attól lesz önbizalmad, szép alakod és használható önvédelmi tudásod is, az öltözködés csak másodlagos tényező. Mindenek előtt viszont felejtsd el a "menőséget", ne akarj tucat tinir.banc lenni.
2013. febr. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
felesleges hajszolni magad azért , hogy menő legyél , egyáltalán miért akarsz menő lenni szeressenek úgy ahogy vagy . jól tudom magamról , hogy B kategóriés lány vagyok , de az a legjobb érzés , hogy nem akarok olyan lenni mint a "menő" lányok , nem akarok senkinek rosszat , egy fiú van akiért harcot vívok a "menőkkel" , de tudom , hogy én érdeklem igazán (ha a problémád ebből , fakad akkor ne változz meg, ha nem szeret úgy ahogy vagy , felesleges küszködni !) nem szeretném egyetlen jellemvonásukat , vagy haja szálukat se! Éld az életed , ne foglalkozz velük , időpocsélkolás! ez csak az én véleményem !
2016. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!