Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetnék menő, népszerű...

~Andy~ kérdése:

Hogyan lehetnék menő, népszerű a suliban?

Figyelt kérdés
Az iskolámban vannak lányok akik nagyon menők.Mindenki szereti őket mindenki velük szeretne lenni s a fiúk is csak őket szeretik...Hogyan lehetnék én is ilyen?Mi kell hozzá? Mit kell tennem?

2012. aug. 27. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Altslaban ezek a lanyok ennyit is ernek. Ne akarj mas lenni,en is lany vagyok es nem vagyok az a huu de meno,ugyertem,h nem hagyom,h a pasik fogdossanak ,kicsit tavolsagtartobb vagyok.A r.banc dolgot meghagyom a tobbi lanynak,merthogy a fiuk is pontosan tisztaban vannak vele,h azok a lanyok mennyit ernek.Elszorakozgatnak veluk,kihasznaljak egymast ,aztan le se sz.rjak a masikat.Ne akarj meno lenni,add onmagad,te ilyen vagy.ennyi. A tobbi lany meg olyan ,amilyen .
2012. aug. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*altalaban
2012. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért akarsz ilyen lenni? Én utálom az ilyen p*csákat, legtöbb idegesítő, nyávogós kis......


Az egész stílusodat, és életviteledet átkellene alakítani, és mindezt csak azért, hogy őket majmold? Ne tedd.


Ha van egy kis önbizalmad, és nem félsz senkivel sem beszélni, akkor a fiúk is megfognak találni hidd el, talán még a normális fiúk is, nem csak azok akik a p*csákat szeretik.


Szerintem ne legyél olyan, mint ők, persze ettől még nem kell zárkózottnak lenni, szakadt ruhákban járni, csak egyszerűen legyél olyan, amilyennek te szeretnél lenni, legyél önmagad!

2012. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat! De, nem akarok olyan lenni mint ők csak mondjuk nem akarom hogy cikizzenek, hülyének és csúnyának tartsanak meg ilyenek...de nektek is igazatok van! Köszi!
2012. aug. 27. 14:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt tudják cikizni aki hagyja, hidd el, mutasd magad erősnek (ez nem azt jelenti, hogy legyél bunkó) és ha valaki cikizz, akkor azt ne vedd magadra, mert valószinűleg pont azért csinálja, hogy lássa hogy ez téged zavar, annak a véleményéra hallgass, aki tényleg a barátod/barátnőd és megbízol benne. A bunkókkal ne foglalkozz inkább kerüld őket, de ha mégis odajönnek kötekedni akkor vagy ne hagyd magad vagy csak simán fel se vedd.
2012. aug. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó! Megpróbálom...:)
2012. aug. 27. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!