Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mitől lesz valaki "menő"...

Mitől lesz valaki "menő" vagyis népszerű? Attól hogy sok ismerőse van meg sok barátnője volt? Vagy hogy követi a divatot?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 18:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nah ezt a kérdést én is fel akartam tenni,de megelőztél :D
2012. aug. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
igen, meg szerintem hogy ha bátor és mindent kiprobál
2012. aug. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Réka SZJ ***** válasza:
71%

menőnek lenni menőnek lenni hű de jóó? jó sziveseny lennék de azért szerintem igazából egyik sem, mivel attól hogy köeted a divatot vagyis ugyanolyan cucokban jársz mint mások, attól csak röhelyes leszel, ha meg sok barátnőd, van,akkor az jó, de attól még nem leszel, menő, jó talán elkezdesz népszerű lenni, de a barátnőid nem azért fognak szeretni mert egyforma cuccokban jártok, és szerintem a divat követése hülyeség, mert legyen mindenki ömmaga amilyen mindig is volt és lesz. talán attól is lehetsz menő ha bátor vagy, de például a mi osztályunkban nincsenek külön menők és nyomik, hanem mindenki mindenki barátja.

nekem ez a véleményem.

2012. aug. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nos,én erről saját kézből tudok nyilatkozni. Régebben minden áron menő akartam lenni. Nyaltam mindenkinek, sok álbarátságot kötöttem, rengeteg ismerősöm lett, megszállottan követtem a divatot, a legmenőbb helyekre jártam, akárhova mentem mindenhol puszi-puszi olyanoktól akiket alig ismertem. Akkoriban kábé 100-150 lájkok is voltak a képeimen facebookon. Aztán rájöttem,hogy ennek semmi értelme, elegem lett abból,hogy nem vagyok önmagam,elkezdtem mindenkit ellökni magamtól,felvállaltam a véleményem, nem érdekel a divat,ami tetszik azt veszem fel, és így,hogy nem vagyok álszent az álbarátok is elpártoltak mellőlem. Van 3 igazi barátom és a facebook képeimen is már csak 20-30 lájk van (mostanában már alig járok fel), de sokkal boldogabb vagyok,és rohadt jól érzem így magam. Szóval ha menő akarsz lenni akkor nyalj mindenkinek, mondj behízelgő dumákat,és 1 hét után már legyél "legjobbbarinő" mindenkivel. De előbb-utóbb eleged lesz abból,hogy meg kell felelned, és hogy egy kapcsolat sem igazi az életedben. Nem éri meg hidd el :) Sokkal de sokkal jobb egyedül egyéniségnek lenni mint tucatnak :)

16L

2012. aug. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én alapból magamat akartam adni:) ja és utolsó a lányoknak könnyebb már bocs de ha kiraksz facebookra egy olyan képet amin kint van az egész melled persze,hogy jön a lájk meg a lányok azok könnyebben bírják irányítani a fiúkat a szépségükkel ;)
2012. aug. 22. 19:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem olyat tettem ki,már "bocs" :D Csak amikor mindenkivel jóba voltam,akiről amúgy meg volt a véleményem lájkoltak,azért,hogy benyaljanak. Aztán miután szerintük "megváltoztam" már egyből nem akartak benyalni.
2012. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nálunk az osztályba vannak menők és nyomik!"Réka SZJ ismerlek mond az a név valamit h pati!"Na jó haggyuk!Szóval nálunk azt mondják h azok a menők akik elmennek fagyizni meg minden hová de egy külön csoport az osztályban!meg jó cuccokba járnak meg minden!
2012. szept. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Erről a témáról én is tudnék beszélni vagy regényt írni.

Általános iskolába a legjobb barátnőm "menő" volt elkezdett mindenkivel bunkozni meg cigizni és olyan ruhákban járt h a férfi tanárok néha szándékosan kerültek..... Eleinte én is menő voltam de utána amint rájöttem h ez az egész egy nagy baromság nem érdekelt többe h menő legyek azok akik tényleg a barátaim voltam azokat nem zavarta h többe nem vagyok menő pont azert mert ok igazi barátok voltak. Nekem a mai napig 150-200 likok vannak a profilját ön instan 500 követőm de nem vagyok menő. Megtanultam h senki sem menő csak páran azt hiszik magukról és annyira eroltokdnek azon h menők legyenek h a végén mindenki azt hiszi róluk pedig ok is ugyanúgy CSAK lányok vagy fiúk...

Én nem azt mondom h legyél lúzer (bár olyan csak a fejedben létezik) hanem azt h legyél valaki olyan aki okosan annál h higgyen ebben a menő dologban. Én mar középiskolába járok és ott "fel néznek rám" mert élsportoló vagyok és egy "példát" tudok nekik mutatni az átlagok 4.6-4.7 meg soha nem kaptam 1-est és mindig tanulok pedig heti 8 darab edzések van és hétvégente mérkőzések én elhiszem magamról h képes vagyok mind ezt fenntartani továbbra is és sikerül mert olyan nagyon akarom mint ahogy mások a menőséget. Remelem ezzel választ kaptál a kérdésedre és nem csak egy rohadt hosszú "levelet".

2017. jan. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Te hogy taIáItáI rá erre a kérdésre?:O Nem is emIékeztem már rá hogy vaIaha iIyet feItettem. xd
2017. jan. 28. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!