Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is csúnya az...

Szerintetek is csúnya az úgynevezett "hazel" szemszín? (lent képpel)

Figyelt kérdés

Csak mert nekem is ilyen színû szemem, világosbarna hajam és világos bõröm van. (nem hófehér) És múltkor kicsit hosszabb ideig elidõztünk egymás tekintetében a barátnõmmel és megjegyezte, hogy „Milyen csúnya a szemed..mármint a színe." Neki szép zöld szeme van és tudja is, hogy szép (csak a szeme), de ha nekem lennének szép szemeim én nem bántanám meg ilyesmivel. :(


Na szóval itt a kép: [link]

Nekem is ilyen, de persze sok múlik a fényviszonyokon is.


Szóval igazából az érdekelne, hogy ti is csúnyának tartjátok ezt a szemszínt? :(

14L



2013. febr. 19. 20:09
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csúnya. Különleges.:)
2013. febr. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
100%
Nekem barna a szemem, de mindig is ilyet akartam. Amúgy ennek az árnyalatnak "magyarosan" borsózöld, vagy borostyánzöld a neve
2013. febr. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Köszzönöm :)
2013. febr. 19. 20:26
 4/48 A kérdező kommentje:

Ugyan! A barna szem nagyon szép! Meg nekem igazából minden szenszín tetszik mindenkin, kivéve magamon. Ha választhatnék, hogy milyen szemem legyen akkor feketét, smaragdzöldet vagy világoskéket kérnék! :)


Az a baj igazából, hogy annyira csúnyának tartom a szemem, hogy nem merek mások szemébe nézni, mert azon kattog az agyam, hogy most biztos arra gondol, hogy milyen csúnya a szemem. Úgyhogy csak akkor nézek mások szemébe ha muszáj.


Meg igazából szerintem ronda is vagyok. :(

Mondhatni rajtam minden csúnya.

2013. febr. 19. 20:32
 5/48 anonim ***** válasza:
100%

szerintem szép ez a szemszín, az enyém kékes zöld.

nem csúnya a szemed színe, a barátnőd bunkó volt.

2013. febr. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne hülyéskedj már szerintem nagyon szép :D Az én szemszínem is ilyen, ilyen zöldes vagy mi ez.... igaz én sötétbarna szem párti vagyok, de hidd el olyan szemszín nem létezik amit szégyellni kell, minden szem szép. Persze vannak átlagos szemszínek de senkinek sem lehet csúnya, olyan nincs!
2013. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
100%
nyugodtan nézz mások szemébe, egyrészt így adod meg a másiknak a tiszteletet, másrészt amiatt ne aggódj, hogy mit gondolnak rólad, mert nem a szemed színén múlik ez.
2013. febr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
Köszönöm k8! :) Hát sajnos elég sokszor tesz ilyen és ilyesmi megjegyzéseket! :/
2013. febr. 19. 20:38
 9/48 A kérdező kommentje:

Köszönöm neked is 6-os! :)

k8:

Igazából azért "szégyellem" mert, nem egyszer jegyezte már meg a barátnõm, hogy mennyire csúnya, hogy már elment minden önbizalmam és folyamatosan rondának érzen magam. Nem csak a szemem, hanem az egész arcom. Elég sokszor szokott ezzel piszkálni. Csodálatos barátnõt sikerült kifognom, de a többiek nem szeretnek, úgyhogy egyelõre nincs más. :/

2013. febr. 19. 20:45
 10/48 anonim ***** válasza:
100%
Annak szép a szeme, akinek a lelke is szép. Az, hogy milyen színű, tökéletesen mindegy.
2013. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!