Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is csúnya az...

Szerintetek is csúnya az úgynevezett "hazel" szemszín? (lent képpel)

Figyelt kérdés

Csak mert nekem is ilyen színû szemem, világosbarna hajam és világos bõröm van. (nem hófehér) És múltkor kicsit hosszabb ideig elidõztünk egymás tekintetében a barátnõmmel és megjegyezte, hogy „Milyen csúnya a szemed..mármint a színe." Neki szép zöld szeme van és tudja is, hogy szép (csak a szeme), de ha nekem lennének szép szemeim én nem bántanám meg ilyesmivel. :(


Na szóval itt a kép: [link]

Nekem is ilyen, de persze sok múlik a fényviszonyokon is.


Szóval igazából az érdekelne, hogy ti is csúnyának tartjátok ezt a szemszínt? :(

14L



2013. febr. 19. 20:09
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ez a legszebb szemszín....

16/F

2013. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Ja, bocsánat! 6-os válaszolónak is szólt a magyarázatom. :)
2013. febr. 19. 20:48
 13/48 A kérdező kommentje:
Fiúk-lányok köszönöm mindenkinek a válaszokat! :)
2013. febr. 19. 20:50
 14/48 anonim ***** válasza:
100%
A barátnöd egy paraszt a szemed meg szép
2013. febr. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár, a barátnőd szimplán így akarja növeli a saját önbizalmát, hogy egy magát csúnyának érző barátnő legyen mellette, elvégre akkor mindenki rá fog jobban figyelni. Szerintem inkább legyél egyedül, mint egy olyannal aki csak rossz hatással van a közérzetedre. De esetleg rá is szólhatsz, hogy ne mondjon ilyeneket. Sőt vissza is szólhatsz, hogy "te se vagy szebb nálam" vagy valami.. hátha észbekap.
2013. febr. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

Tudom-tudom visszaszólhatnék, csak hát nem szeretnék olyan bunkó lenni, mint õ! :/ Én inkább úgy vagyok vele, hogyha õ nem jó barátnõ, legalább én legyek az. Múltkor is ott hagyta a tájékoztatóját a padban és én maradtam utolsónak (nagyon lassú vagyok) szóval észrevettem. Elõször eszembe jutott, hogy otthagyhatnám, mert õ is ezt tenné, de végül az ajtóból visszafordultam. Ha nem is miatta a lelkiismeretem miatt, és azért azt sem akartam, hogy az anyukájának újat kelljen venni. Ez nem is most volt, hanem azt hiszem tavaly. Talán tavaly elõtt. Na mindegy, eltértem a témától!


A helyesírásomért pedig bocsi! Telefonról vagyok és megártott a hü/ye facebook. :/ Hülyén hangzik, de a használatától elfelejtetten bizonyos szavak helyesírási módját. 'Hálisten már "leszoktam" róla. Mostmár csak hetente egyszer megyek föl. Nem az interneten szeretném élni az életemet!

2013. febr. 19. 21:04
 17/48 anonim ***** válasza:
100%
De ezzel csak az ő önbizalmát növeled. Mármint, oké nem szólsz vissza, helyes, de ha hagyod hogy alázzon és nem szólsz neki hogy álljon le, akkor azzal csak magadnak ártasz.
2013. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy a többiek sem bírnak, bár ezt szerintem nem tudhatod 100%.

de tudod, inkább lennék egyedül a saját kis világomban, mint egy ilyen "baráttal" aki ezt a posztot nem tudja betölteni és nem is akarja ahogy így elnézem.

nekem is volt ilyen "barátnőm", mint neked Kedves Kérdező és meg is szabadultam tőle, igaz nekem még sokkal durvább dolgokat vágott a fejemhez, de ugyaz az volt a célja, mint a te "jó barátnédnak": az önbizalmam lerombolása,s így a sajátja felépítése.

sok éve vot ez, most már olyan emberek vannak mellettem ezzel a "poszttal" ellátva akik úgy szeretnek ahogy vagyok, normálisak és támogatnak.


szóval: keress másokat, hagyd ezt a lányt, mert nem barátnak való :)

ne búslakodj!

2013. febr. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:
Nekem már mindegy. Ezt a félévet kihúzom vele, aztán jön a középsuli, majd ott lesz lehetõségen új barátokat találni. Nem azért nem szeretnek mások, mert visszahúzódó vagyok, hanem mert "más" vagyok. Nem követem a divatot, hanem azt hordom ami nekem tetszik. A zenék amiket hallgatok annyi idõsek mint a szüleim. Sokat álmodozom. Az sem tetszik neki(k), ha megsimogatok egy kóbor kutyust vagy más állatkát az utcán, mert az szerintük undorító, ezért mindig mondják, hogy "Hozzá ne nyúlj!". Pedig, ha van lehetôségem, akkor utána mindig kezet mosok. Meg hát szerintük hóbortos vagyok, ha veszek egy kiflit vagy valamit egy kóbor állatnak, mert "Minek költöd ilyenre a pénzt? Minek pazarlod erre az idõd?" Általában, ha valami nem tetszik neki amit csinálok vagy csak úgy valami a külsõmön csak annyit mond:„Úristen!" Ilyenkor forgatja a szemeit és/vagy fölhúzza a szemöldökét. Az zavar igazából, hogy szidja valamit, de arra nen gondol, hogy attól még, hogy neki nem jön be másnak még tetszhet! Mindig szidja a zenéimet és jön az "Úristenezés"-sel.
2013. febr. 19. 21:26
 20/48 anonim ***** válasza:
100%

normális lánykának tűnsz, maradj ilyen :)

(és sz@rd le a többieket)

2013. febr. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!