Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is csúnya az...

Szerintetek is csúnya az úgynevezett "hazel" szemszín? (lent képpel)

Figyelt kérdés

Csak mert nekem is ilyen színû szemem, világosbarna hajam és világos bõröm van. (nem hófehér) És múltkor kicsit hosszabb ideig elidõztünk egymás tekintetében a barátnõmmel és megjegyezte, hogy „Milyen csúnya a szemed..mármint a színe." Neki szép zöld szeme van és tudja is, hogy szép (csak a szeme), de ha nekem lennének szép szemeim én nem bántanám meg ilyesmivel. :(


Na szóval itt a kép: [link]

Nekem is ilyen, de persze sok múlik a fényviszonyokon is.


Szóval igazából az érdekelne, hogy ti is csúnyának tartjátok ezt a szemszínt? :(

14L



2013. febr. 19. 20:09
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Írni sem tudok, ezt nem hiszem el! Na szóval a súlyom az amivel kezdek rosszban lenni. Ugyanolyan magasak vagyunk a 'barátnőmmel", de én hízókúrába kezdtem mert nagyon soványnak láttam magam és nem éreztem jól magam úgy. Be is jött, híztam 7-8 kilót, most azon röhög hogy hájas lettem. Neki nagyon vékony mindene, nem bántásból, de olyan mint rgy anorexiás és én ezért nem röhögtem ki. Mondjuk nagyon rossz tud lenni a természete. Ha én nem megyék oda hozzá, akkor nem is köszönhetünk egymásnak, nem is beszélünk...ma így volt. Én nem mentem oda hozzá. Tegnap is feltüntetett. Felöltöztem, elkészültem, azt mondta majd hív mikor menjek. Nem hívott..már megint. Megígértem, hogy a legközelebbi programot amit felajánl én mondom le. Indulás előtt 5 perccel, csak hogy tudja milyen érzés.
2013. febr. 28. 21:00
 42/48 anonim ***** válasza:
100%
Kár energiát fektetned a lányba..... most komolyan jobb vele, egy olyannal aki megaláz, mint egyedül? Egyedül legalább a büszkeséged megmarad... így viselkedik veled, mert érzi hogy bármit megtehet, te akkor is követed őt... most mondhatod, hogy ezt az egy évet kibírod, de igazából nem csak ez az egy év, ha nem állsz ki magadért nyomot fog benned hagyni, hogy kb. valakinek a csicskája voltál. Még kevesebb önbizalmad lesz..
2013. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
sztem q..va szép:DDD
2013. márc. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
67%
Én nem idekevertem. A magyar "szleng" keveri. :) (én is tudom, hogy mogyorót jelent, de azért nézd csak meg: Ez hol mogyoróbarna?)
2013. márc. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

Hát, mondjuk ha google-ba beírod, hogy mogyoróbarna szem, ott is azt írja, hogy a barna és a zöld keveréke.

Egyébként mint szín, szerintem sem passzol. :D

2013. márc. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim válasza:

én 15 leszek 1 hónap múlva és nekem is hazel szemem van és SZERETEM :) csak az a baj vele, hogy nem látszik rendesen, hogy zöld bizonyos távolságból :( viszont ha belesüt a fény,akkor nagyon élénk lesz :)

nálunk az osztályban rajtam kívül még 2-3 lánynak van hazel szeme. ők is szeretik,én is büszke vagyok rá. talán azért,mert anyának kék,apának barna szeme van és a 3 gyerek közül is csak nekem zöld, a másik két tesómnak barna.

ez az egyik legkülönlegesebb szemszín! szeresd! a barátnőd meg egy nagy hülye,már bocs.

2013. jún. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim válasza:
A leszebb fíúnak a városból ilyan színű a szeme!!És gyönyörű! -
2016. jan. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim válasza:

Nekem is ilyen színű a szemem és én pont hogy imádom hogy "szivárványos", minden szín benne van ^^

Szerintem nincs olyan hogy csúnya szemszín... minden szem egyedi és gyönyörű :) Fel a fejjel :D

2017. nov. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!