Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szandárhoz nagyon ciki zoknit...

Szandárhoz nagyon ciki zoknit venni? Higiéniai szempontból szerintem sokkal előnyösebb, nem?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Vastag pamut zokni nyáron?

Szandállal?

Hívjuk a divat rendőrséget.

2011. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ma már egy egyszínű, színben illő zoknival jól néz ki a szandál, mert az divat. de ez csak a magassarkúakra igaz. egy lapos talpú saruval elég furcsán néz ki.. :S

[link]

2011. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem előnyösebb higiéniai szempontból,mert azért szandál, hogy nyitott legyen, és a baromi melegben szellőzhessen a lábad.Az én véleményem az, hogy elég ciki zoknit venni hozzá, szerintem idiótán néz ki egy nyitott cipő zoknival.De ahogy előttem is írták, magas sarkúval most divatos (elvileg).
2011. máj. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem nagyon gáz!!
2011. máj. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%

11:35, EZ A DIVAT????

Hű, de le vagyok én maradva. Asszem, idén se leszek divatos, mert szerintem nagyon ronda és idétlen. Ha zoknit akarok húzni, veszek rá cipőt. Ha pedig olyan meleg van, hogy szandált viselnék, akkor nem kell a zokni.

2011. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ciki, és nem előnyös.

Azért szandál, hogy a nyári melegben szellőzzön a lábad, éstökre nem szép szandál a zoknival.


De ha akarod hord. Mindenki azt vesz fel, amit akar, a saját felelősségére, szégyenére, javára. Én legalábbis soha nem venném fel, inkább meghagyom a sportcibőbe.

2011. máj. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát ha valami SZANDÁR akkor ahhoz tényleg ocsmány lehet egy zokni,egyébként az idei (illetve már a múlt évben bejött) zokni szandál párosítás az esetek 1%-ában jól is nézhet ki.
2011. máj. 30. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!