Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért utálják az emokat?

Miért utálják az emokat?

Figyelt kérdés
Itt most az igaziakra gondolok. Az igazi emok nem isznak, nem cigiznek, nem drogoznak, menekülnek minden káros dolog elöl. De sajnos az a baj hogy már 100* több a fake min az igaz
2011. dec. 2. 16:55
1 2 3
 1/21 Randy Orton válasza:
Én nem utálom őket, csak a búzákat
2011. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát tényleg sok buz* azzal próbálja terelni a buz*ságáról a figyelmet hogy emonak öltözik
2011. dec. 2. 17:18
 3/21 anonim ***** válasza:

Mit értesz igazi emo alatt?Két kiló fekete smink,szembe lógó haj,halálfejes póló,kockás dolgok meg csőnadrág,ezek?

Engem két méterre taszít az ilyen ember,már meg se haragudj,egyszerűen irritál.

2011. dec. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Azok már nem is emok akiket te jellemeztél, azok csak pózerek. csak szembe lógó haj és sötét cucc ennyi, meg sokszor rossz kedv
2011. dec. 2. 17:50
 5/21 anonim ***** válasza:
Akkor kik az igazi emok?
2011. dec. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Mert egy normális embert taszít, hogy a világvégéről és a depresszióról dumáljon egész nap.
2011. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Mert nagyon tré...Én is védem az állatokat meg ilyenek,de attól még nem öltözöm idiótának.
2011. dec. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
dumálni nem nagyon tudnak ezek se...egyszerűen csak hányadék ahogy kinéznek...
2011. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

mert az emo stílus már legalább 2 évtizede jelen van,ők eredetiek,a mostani 'emók' pedig csak pózerek és egymást majmolják.

én nem utálom őket,majd kinövik.

18/L

2011. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nem igazán beszélnek az emok a gondjaikról, nem terhelnek másokat vele, amugy igaz, mostanában a legtőbb "emo" csak pózer, persze azért vannak még igaziak is. De azt észre lehet venni hogy ki az aki csak másolja a stílust.

Ők:

-Túlzásba viszik a feketét és a sminket

-Ha valaki azt irja hogy emos akkor az is fake, mert olyan nincs hogy emos, csak olyan van hogy emo

-Ha cigizik drogozik, vagy iszik az nem igazi, hisz nem hiába x a jelképük az emoknak, tiltakoznak minden ilyen káros szenvedélytől

-Ha minden v-t így ír w, az is tulzás, tehát ez is csak copyzza a stílust

-ugyanigy van az x el is


Én minden sz betűt x nem irok, de ez nekem így jön magától, nem vagyok sem fake, sem pózer, és nem másolom a stílust

2011. dec. 3. 10:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!