Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek szép?

Hogyan legyek szép?

Figyelt kérdés

13/L. Amerre csak járok, tökéletes lányokat látok. külsőre értem. gyönyörű haj, pont úgy, ahogy jól áll neki, tökéletes alak, szép ruhák és cipők, amik passzolnak egymáshoz, szép arc, és mindent összevetve mindenkinek van egy egyénisége, amihez passzol a külsője.(sportos, punk, plázacica vagy bármi, de az összkép nagyon jól néz ki) az osztályom lány-állományának a 80%-a ilyen, és hát én nem vagyok köztük.


csak annyit kérdeznék: lányok, ti hogy csináljátok? hogy van az, hogyha reggel megcsináljátok a hajatokat, nem kócosodik össze, hanem egész nap tökéletesen áll? hogy van az, hogy az összes cuccotok passzol egymáshoz és az egyéniségetekhez, és jól mutat rajtatok? mitől ilyen tiszta a bőrötök, mit használtok?


köszönöm előre is. értelmetlen válaszokat NEM kérek( csak hogy megelőzzem, ami mindig előfordul, hogy kapok egy értelmetlen, egyáltalán nem hasznos "választ" aztán fél évig várhatok hogy kapjak egy normálisat. )


2012. nov. 29. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Te miért nem vagy ilyen? inkább ez a kérdés...

Hiszen leírtad milyenek, ilyen lehetsz te is, nem sok kell hozzá, szépen áll a hajuk, mert reggelente beállítják, fixálják hajlakk, hajhab, ami épp kell. Persze ehhez egy szép alap frizura is kell, vágass valami hozzád illőt.

A bőrápolás minden reggel és este nagyon fontos, ha szükség van rá akkor gyenge smink is, pl. színezett hidratáló, korrektor, púder, és máris megvan a tökéletesnek tűnő bőr.

A stílusát meg mindenki magának kell hogy megtalálja, hogy mi áll neki jól, milyen ruhákban érzi jól magát. Sose azt nézd más miben néz ki jól, vagy mi a divat, mert te nem más vagy, te te vagy... úgy öltözz ahogy tetszik neked és jól áll. Ha ez meglesz akkor rendben lesz ez is. 13 évesen még azért kevesen találják meg a stílusukat. Ilyenkor még a környezet befolyásol inkább.... vagy épp a szülők, ha ők veszik a ruhákat.

2012. nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az osztálytársnőid nagyon jó anyagi háttérrel rendelkeznek, ez azért nagyjából fontos a szép, divatos ruhákhoz, de valamennyire a hajhoz is, hiszen a fodrász is pénzbe kerül, ha valakinek a bőre sem szép, akkor egy jó kozmetikus és a pipere is sok pénz.


De ha elengedjük a pénz témát, akkor nagyon sokat segít az, hogy valaki legyen ápolt. A körmömre, kezemre mindig odafigyelek, hiszen mindenki látja ahogy teszek-veszek. Ügyelek arra, hogyha ki van festve a körmöm ne legyen lepattogva, ne legyen elhanyagolt. A hajamat sütni szoktam, mert magától se nem göndör, se nem egyenes, így inkább sütővassal begöndörítek pár tincset, ami nem túl sok idő, kb 10 perc sem kétnaponta, naponta, és mégis sokkal jobban érzem magam tőle. Öltözködésben az a legjobb segítség, ha valahogy tisztázod magadban, mi az ami tetszik. Akár színben, akár stílusban, ha úgy érzed szükséges, olvasgass kicsit többet divatról, járj boltokba, nézd meg hol találsz neked való dolgokat, mennyibe kerülnek, megtudod-e őket esetleg otthon is csinálni. Az alakotok sokat fog még változni, ilyenkor még mindenki tehet róla, hogy később ne legyen problémája, el kell menni táncolni, sportolni, így kialakul egy alapizomzat, több barát is lesz a társaság által, személyiség fejlődéshez is nagyon sokat hozzá tesz. Nekem ezek sokat segítettek annak idején. 21/l

2012. nov. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi mindkettőtöknek! éppen nem sportolok, de tervezem, csak még nem tudom, hogy mit. a hajlakkal nem vagyok annyira jóban... utálom, hogy összeragad a hajam tőle, és ez meg is látszik rajta. a bőrőmet, hát ápolom ahogy tudom, pórus-összehúzó krémet használok reggel és este, plusz van egy ilyen pattanás-leszárítóm... de így is jönnek sajnos... ha az arcomra kenek alapozót az meg azért nem jó, mert hamar le szokott kopni, a patit nem fedi el hanem összegyűlik rajta így kiemeli.

ti milyen bőrápoló cuccokat és bőrradírt használtok? mi válik be jól?

2012. dec. 2. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!