Köldök piercing?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Köldök piercinget szeretnék. Az lenne a kérdésem, hogy ha elmegyek belövetni, akkor mindenképpen adnak hozzá egy orvosi fém ékszert? Vagy lehetne azt betetetni, amit karira kaptam? Ezüst. Vagy kockázatos lenne elsőre? Mert ha nem, akkor olcsóbb is lenne, meg jó lenne azt viselni, amit kaptam :/



2013. márc. 7. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem szúrják ezüsttel, de az árba már beleszámít maga az orvosi fém ékszer is amivel csinálják.
2013. márc. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Általában a szúrásban benne van egy köldök pc is, amit te választasz ki. orvosi fém. Ezüstöt csak miután begyógyult tegyél bele :)
2013. márc. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elsőre mindig gyógy piercinget kapsz bele,hogy előbb gyógyuljon. Utána pedig úgyis tudod cserélgetni,ha begyógyult. =)
2013. márc. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem már tavaly október óta van piercingem, de nekem szúrták. én annyira szerencsés helyzetben vagyok, hogy nem kellett vennem több ezer forintért orvosi fémet, hanem vettem egyet 200Ft-ért egy Kínaiban, és azonnal már azt tette bele a kozmetikus. Semmi bajom nem lett tőle, szépen gyógyult stb... Úgyhogy szerintem nyugodtan ezüstöt is tehetsz bele..! :)
2013. márc. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először orvosi fém legyen, a biztonság kedvéért:)

vársz egy két hónapot amíg begyógyul és ha nagyon akarod akkor már ki is cserélheted

2013. dec. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!