Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért igazságtalan az élet?

Miért igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Miért igazságtalan az élet a rondákkal kapcsolatban? Miért mindig a rondák szenvednek jobban? Miért vannak ronda és szép emberek között ekkora különbségek? Miért utálják a rondákat? Miért mindig az első külső benyomás számít? Miért nem számít elsőnek a belsőtulajdonság? Miért buknak egy jóképű pasira a nők(szépek, csúnyák)? Miért nem a belső tulajdonság alapján ítélik meg a ronda pasit?

2013. márc. 16. 18:03
1 2 3 4
 1/34 xshorty ***** válasza:
97%

akkor sorban: 1. nem mindig az, példáuzl lehet egy sikeres bank vezetője olyan, hogy fáj ránézni mégis a kis ringyók rámásznak, mert pénzes. de ugyan ez egy szegény "rondával" nem történik meg. a gazdag tudja magát boldogítani a pénzel legalább. valamennyire.

2. ő csinálta magának. mindenki tud a szenvedés ellen tenni, de ha nem tesz, akkor szenvedjed.

3. mindegyik ember másmilyen, jó hogy vannak különbségek.

4. csak a bunkó parasztok utálják a "rondákat", vagy azért mert a "ronda" tett valamit, ami elég okot ad utálni őt.

5. szerintem te is ismered azt a mondást, hogy a külső megfog, belső megtart. MINDENKI tud tenni ellene valamit, hogy ne legyen "ronda".

6. már nem azért, de lehet, hogy van neked valami emberfeletti erőd, de én ha ránézek egy emberre először a külsejét látom, nem a személyiségét... aztán lehet velem van a baj.

7. azért mert ők a vonzók és nyilván nem egy olyan pasit szemelünk ki, aki nem törődik a külsejével semmit. és mint a mondják a szépség relatív. ez esetben a "helyesség" vagy "jó képűség". ami nekem bejön, az lehet, hogy másnak nem.

8. 5. válasz + olyanokkal nem kell kikezdeni, akik csak úgy elítélik az embert, nem hagyva időt arra, hogy megismerjék.


(elnézést esetleges helyesírási és/vagy fogalmazási hibákért, de nem olvastam vissza.)

2013. márc. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Persze egy új arc! Plasztikai sebészet biztos segít.
2013. márc. 16. 18:45
 3/34 A kérdező kommentje:
Elegem van az egész világból! Amiért ilyen igazságtalan a világ!
2013. márc. 16. 18:45
 4/34 xshorty ***** válasza:
100%
nem plasztikai sebészre céloztam, de pl. egy hozzád illő frizura, jó stílus, ápolt arc, esetlge borosta sokat segíthet. én személy szerint még nem találkoztam olyannal, akivel nem tudnék kezdeni semmit. (nem félre érteni.)
2013. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy ordasnagy f**zság....már ne is haragudj kedves kérdező.
2013. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

sajna ha meglátlak az után akkor a külsődet látom és nem a személyiségedet,amúgy ha férfi ápolt és megtalálja a hozzá illőn stílust nagyban ellensúlyozni tudja azt hogy nem túl helyes,de nyilván egyszerűbb a világot hibáztatni

igaz hogy én nem pasi vagyok hanem nő,de annyival megoldottam a gondot hogy stílust váltottam,új frizurát csináltattam meg leadtam 5 kilót a rinyálás helyett,és lás csodát,már megfordulnak utánam a pasik csak mert tettem érte

2013. márc. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
96%
Miért sajnálja magát az összes csúnya, ahelyett hogy próbálna szebb lenni? Vagy legalább öltözködéssel, frizurával, testével kezdene valamit hogyha az arca nem olyan szép. Ez mind sokat számít, egy jó stílus sokat dob egy csúnyább emberen is. Az meg ha magát sajnálja mindenkit elriaszt. Elsőre mindig a külsőt látja mindenki, ezért számít. Persze kivételek akadnak... én neten ismertem meg a párom, úgy jöttünk össze hogy nem láttuk egymást képen sem. Van ilyen. De ehhez meg a belsőnek kell tökéletesnek lenni, ami marha ritka.
2013. márc. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Megint jönnek a változtass magadon típusú válaszok! :D Egy időben én is elhittem, mire mentem vele? Semmire! Egy ronda ember mindig is ronda marad, azzal nem lehet segíteni. Bár mondjuk én már a reménytelenül ronda kategória vagyok.
2013. márc. 19. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
én más szempontból látom igazságtalannak. De inkább nem írom le, mert az is elég önzőnek hangzik.
2013. márc. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Mert ha valaki azt gondolja magáról, hogy ronda és nincs önbizalma, akkor az nem vonzó.
2013. ápr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!