Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan próbáljam meggyőzni?

Hogyan próbáljam meggyőzni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék orr piercinget de Anya egyáltalán nem engedi ,hogy az arcomon piercing legyen.A köldök piercinget talán megengedné bár ezt nem kérdeztem na meg nekem jobban bejön az orr piercing..(nem karikára gondolok inkább egy pici kőre.:)

2013. márc. 24. 09:34
 1/4 anonim válasza:
Hány éves vagy?
2013. márc. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Villácska válasza:
60%
Bírom az ilyen kérdéseket. HONNAN TUDJUK HOGYAN VEDD RÁ ANYUKÁDAT? szerintem te jobban ismered őt mint ez a pár ezer felhasználó együttvéve gyakorikérdésen. De szerintem csak kérd szépen :D (amúgy nagyon undorító az orr piercing, de ez csak egy személyes vélemény)
2013. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1.-nek 14 éves vagyok.

2.-nak.Képzeld nekem is eszembe jutott ,hogy szépen kérjem és azzal is kezdtem és éppenséggel ezért kértem a ti véleményeteket mert így sem engedte meg...ám azért tettem fel a kérdést ,hogy tanácsokat adjál nem azért ,hogy elmondjad mi a véleményed.

2013. márc. 24. 14:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha a szépen kérésre nem engedte akkor sehogy. Ne legyél már buta. És amúgy is, biztos meg van rá az oka amiért nem engedi. Tudod azért mert most szeretnéd ezt a piercinget később még megbánhatod és akkor lesz egy kis lyuk az orrodon? Na hát az eléggé undorító lehet...
2013. márc. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!