Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem szép...

Csak szerintem nem szép Palvin Barbi?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 24. 17:29
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Hupsz, szóismétlés... Bocsi. :D
2013. márc. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
66%

[link]

[link]

[link]

tessék, smink nélkül:)

2013. márc. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
54%
ezt úgykéne elkészíteni h közbe vakaródzik és ha a körmén rajta van az alapozó akkor lebukottxD
2013. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
62%

12#

Ott is van rajta smink! Nézd meg a szemét! Szempillaspirál,tus,alapozó,pirosító

2013. márc. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

Teljesen smink nélkül:

[link]

[link]

[link]

[link]

2013. márc. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
61%
Mennyit keresgéltél amíg sikerült egy ilyen előnytelen képet találni róla? Szerintem nagyon szép lány.
2013. márc. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
71%
Nem mondom hogy csúnya, de nem is értem hogy miért zengenek akkora áriákat róla, mert annyira azért nem az a hűdeszép.
2013. márc. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
43%
Namostmár...! Az egyik kövér, a másik ragyahelyes arcú, a harmadik meg még kapafogú is egyben, és az ilyenek nyomkodják a piros kezet az olyan kommentelökre mint én, aki szerint ti csak irigyek vagytok a természetes szépségére, a hibátlan börére, a szép alakjára, arra, hogy ilyen fiatalon ilyen sikereket ért el, mikor ti meg még nyári munkát sem találtok, nemhogy a Victoria`s Secretnél legyetek fehérnemü modellek. Neki bármilyen smink jól áll, kaméleonként lehet változtatni az arcán. Biztos vagyok benne, hogy nem sztárolnák annyira, ha egy narancsbörös, pattanásos, striás rondaság lenne. Tehát nem hiába.
2013. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó, jó nagy kutya vagy te, aki még nem látott szép nőt. Akkor verjed csak a monitor előtt Palvin babára a faszod, azt támadjál le mindenkit aki nem egy véleményen van veled. És neharagudj, de férfi létemre had mondjam már el hogy nekem be e jön vagy nem.
2013. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
38%

Van, aki szerint szép, van aki szerint nem. Sok lány ölni tudna azért, hogy úgy nézzen ki, mint ő. Na ne mondjátok azt, hogy nem... Féltékenység, irigység. Amúgy valóban túlsztárolják ezt a csajt, mert magyar, pontosabban itt Mo-n. Rengetegen vannak, akik sokkal többet értek el. S csak azért, mert valaki szépnek születik, még nem kell kinyalni a pic$áját. Amúgy belinkeltél egy előnytelen képet róla, még nem jelenti azt, hogy csúnya. Szép, és a lányok 98%-a is van ilyen szép.

L

2013. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!