Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem szép...

Csak szerintem nem szép Palvin Barbi?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 24. 17:29
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szép. :D :) Én simán cserélnék vele, persze az élete nem kellene, jobban szeretem a nyugit. Nem vagyok magammal elégedetlen, csinos arcom van de na... a szomszéd fűje mindig zöldebb. :D Nem tudom sokan miért mondjátok, hogy csúnya... vannak nála jóval csúnyább lányok is a modell szakmában. Vagyis szerintem nem csúnyák de mikor megmutatom egy ismerősnek vagy barátnak pl. Ruth Crilly vagy Antonia Wesseloh képét és kérdem, hogy ugye, hogy csinos? Rávágják, hogy: Uram isten! Ezt honnan szalasztották?!

Valahogy nekem róluk az jut eszembe, hogy egyediek, gyönyörűek.:D Palvin Barbi egy nem olyan különleges arcú lány, olyan klasszikusan szép és amelyik férfi azt mondja nem döntené meg ha lehetősége lenne rá az hazudik... A lányok pedig ha nem is irigyek (már amelyik) de azért böki a csőrüket: Nem is szép ez a lány... szerintem én szebb vagyok. De akkor miért nem én vagyok híres és gazdag? - valami ilyesmit képzelek a fejükbe...

2016. márc. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
Igaz hogy lehetnek nála szebb modellek de ettől még szép. Nem minden esetben mondhatjuk egy modellre hogy szép. A különlegességük kelti fel a figyelmet. Az hogy ronda meg ocsmány azért enyhén mondva túlzás rá. Őt a baba arca teszi különlegessé. Azt se mondhatjátok hogy nem tett semmit ezért és csak úgy az ölébe pottyant. Az igaz hogy ebben a szakmában legtöbb esetben az kell, hogy jókor legyél jó helyen. Sok mindent letett az asztalra és megdolgozott azért hogy ismerjék a nevét. Lehet ti nem így látjátok mert nem abban a szakmában vagytok de a modellek is kűzdenek a sikerért. Így könnyű lehet azt mondani hogy nekik jó csak felfedezték őket és nem kell semmit se csinálni csak szépnek lenni de ez nem igaz. Szerintem attól hogy büszke magára nincs elszállva. Énis büszke lennék magamra ha ennyi mindent elérnék. De persze mindenkinek meg van a saját véleménye. Lehet valaki szerint szép valaki szerint nem. De az ocsmány azért tényleg túlzás. És ha valaki szerint nem szép attól még nem biztos hogy egyből féltékeny is rá.. Sok lány van aki szerintem se szép (akár híresség akár nem) de ettől még nem vagyok rá féltékeny.
2016. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!